1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive zamiast karty pamięci

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xboxforumexl, Styczeń 6, 2013.

1. xboxforumexl

xboxforumexl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam pendrive 16gb i na nim wszystkie save'y, profile, dlc itd. Mam wersje Core (bez twardego dysku, tylko z dyskiem USB i FSD) i aktualizacja kinecta instaluje sobie pliki na karcie pamięci i trzyma to jako pliki systemowe.

W zasadzie tylko po to mam włożoną kartę pamięci, bo sam tam te pliki aktualizacji. Czy można użyć do tego celu pendrive i na nim trzymać pliku aktualizacji?
    Mógłbym wtedy pozbyć się karty pamięci.

pozdrawiam

Druga wersja pytania. Jak odpalę aktualizację, a nie będzie karty pamięci to gdzie zainstalują się te pliki?

Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edycji//Luke

Wczytywanie...

Poleć forum