1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez seba7878, Luty 1, 2014.

1. seba7878

seba7878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Osinki, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    Witam.
    Jak podłączam Pendrive 32gb do xbox 360 i instaluje grę to po 5,7gb wyskakuje błąd i jak prubuje jeszcze raz instaluje to niemoge musze zmienić urządzenie magazynujące i wtedy sie doinstaluje sie gra ( Gra to GTA 5 Orginalne porzyczone od kolegi )

2. Lotnik421 Xbox One

3. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaki błąd ?
    Końcówki wypowiedzi nie zrozumiałem. W końcu udaje Ci się zainstalować płytę na tym penie ?

4. seba7878

seba7878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Osinki, Tarnobrzeg, Poland, Poland
    Instaluje grę . Po 5.4 gb czasami więcej wyskakuje błąd o uszkodzonym urządzeniu magazynującym i już nic niemoge zrobic . Jedynie to moge podłączyć pendrive pod komputer i go sformatować ale to i tak drwa z 1 h bo pendirve muli mi komputer. Ale pendrive niejest uszkodzony

Edit:

I ja instaluje gre na innym pendrive to połowe zaintalowałem na jednym i mi zostało do instalacji 1,7gb to zatrzymuje sie na 12mb bez żadnego błędu

5. ixikus

ixikus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pożycz od kogoś pena. Najlepiej 16gb. Mi smigalo normalnie. Najlepiej pen z dużą przepustowoscia danych:) powinno byc ok. Albo jak masz możliwość zainstaluj płytę u kumpla który ma dysk i sprawdź czy jest ok:)

Ale najważniejsze uzbieraj na dysk:)

Wysyłane z mojego HTC Desire HD A9191 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum