1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Addik, Październik 2, 2010.

1. Addik

Addik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Cześc , czołem na wstepnie powiem ze szukalem lecz nie moglem znaleść odpowiedzi na moje pytanie.

Wiec pendriva mam sformatowanego na FAT32 czyta mi go w filmach, muzyka itd lecz gdy chce zeby czytal mi go jako dysk to nie da rady.

Wiecie co mozna zrobic ? Ponieważ chcialem sobie wgrac motywy do xboxa

Pozdrawiam Addik

#edit

Mam problem z odczytywaniem plikow z pendriva. Widzi pendriva a plikow themes mi nie widzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kak-tus

Kak-tus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Da się ale tylko przy Dashbord 9199.

4. penetrator

penetrator Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    OLSZTYN
    musisz miec najnowszy dashboard

5. Addik

Addik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Dzieki wielkie temat do zamkniecia

#edit

Nie bede robil nowego tematu wiec tu napisze . Otóż widzi mi pendriva ale gdy chce themes skopiowac na xboxa to w ogole mi nie widzi plikow z pendriva . Wie ktos co zrobic?

6. gvt

gvt Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jeśli chcesz oglądać filmy, słuchać muzyki i przeglądać zdjęcia z pendriva to musi on być sformatowany na kompie. A jak chcesz mieć na nim savy, gry, themesy itd to musisz go sformatować przez X i wrzucać pliki przez np XPort 360.

Wczytywanie...

Poleć forum