1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive ...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mayke, Czerwiec 20, 2011.

1. Mayke

Mayke Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam taki problem. Xbox przestał nie wiadomo czemu wykrywać mi pendrive, miałem tam patche do gier. To postanowiłem sformatować pena jeszcze raz (FAT32 oczywiście) i podłączyć do konsoli w celu konfiguracji, ale żadnej reakcji. Dash mam oczywiście odpowiedni, możliwe, że się wejście w konsoli popsuło? jest prawie nowa 2 miechy mam..., jakieś sugestie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    a sprawdzales w innym porcie konsoli czy odpali ? z tylu masz jeszcze jedno, dodatkowe wejscie USB zaraz pod wejsciem od neta

4. Mayke

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też 0 reakcji ...

Dodam też, że awatary mi nagle zniknęły dziwne...
    Dashboard mam ten przed tym co usuwa przeróbkę

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    dziwne.. moze masz bad sectory jakies ? po wyjeciu pena z konsoli tez nie masz awatarow ? moze wez skopiuj profil na inne zrodlo pamieci, sformatuj calkowicie dysk i pamiec w konsoli i zobacz, moze przywroci sie do normy dash ale co z tym USB to nie wiem... moze cos na plycie glownej ci szwankuje ?
    a najlepiej zrobisz jak przestaniesz w niej grzebac samoczynnie i wyslesz ja na gwarancje
    a uzywales programu XTAF ? tworzyles na pendrive jakies foldery do xbox ? moze cos zle stworzyles, zle przypisales folder czy cos...........

6. Mayke

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odkryłem, że jak docisnę mocno pena do tego portu z tyłu to chwyta, czyli jednak coś z portami mam...

Wczytywanie...

Poleć forum