1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawik123, Lipiec 13, 2011.

1. pawik123

pawik123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,

Mam pewien problem zakupilem sobie nowego pena i gdy podlaczam go do konsoli i chce zrobic konfiguracje wyskakuje bład i przerywa.Można go skonfigurowac w jakis inny sposob bo chcialem sobie wgrac nowe sklady do FIFY 11 :D .

2. Lotnik421 Xbox One

3. DamianProgramista

DamianProgramista Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    niektore pendrivey nie dzialaja z xboxem.

Sent from X10 2.2.1 DT // C++ (Programming Games)

4. pawik123

pawik123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli musze kupic nowego pena ?? jakiego najlepiej ??:)

5. Jeriss

Jeriss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja też to miałem ale tylko jak mi wywalało komunikat , że muszę skonfigurować . Musiałem wejść ręcznie w pamięć przenośną i tam wybrać skonfiguruj. Pendrive musi mieć minimum 1gb pojemności.

Wczytywanie...

Poleć forum