1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pendrive

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jatu, Styczeń 13, 2012.

1. Jatu

Jatu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Skończyło mi się miejsce na karcie pamięci. Facet w sklepie poradził mi więc zapisywanie na pendrivie. Włożyłem więc pendrive 8G i go sformatowałem. Zacząłem na nim grać i wszystko było w porządku, ale po około tygodniu XBOX znów zawołał o skonfigurowanie. Zrobiłem to i straciłem wszystko co ugrałem przez ten tydzień. Sytuacja powtórzyła się jeszcze dwa razy. Potem przegrałem dane z karty na pendrive, pograłem jeszcze trochę stare kariery i znowu konfiguracja. Straciłem wszystko co ugrałem przez 2 lata. W końcu wkurzył mnie ten pendrive, przestałem go używać i zacząłem wszystko od nowa na pustej karcie. Jednak miejsce na niej znowu się kończy. Znowu jestem zmuszony kombinować z pendrivem. Czemu XBOX ciągle chciał konfigurować pendriva, nawet już po konfiguracji?! Jak temu zapobiec? Co robić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafios

rafios Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zapewne miałeś niekompatybilnego z xboxem. Też takiego posiadam i po każdym wyciągnięciu patyka z USB i ponownym włożeniu konsola woła o konfigurację.

Tutaj masz listę kombatybilnych pendrive'ów: Xbox 360 Compatible USB Flash Drives

4. Jatu

Jatu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki za listę, tyle że chodzi właśnie o to, że ja tego pendriva nie wyciągałem!

5. rafios

rafios Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    w takim razie być może odłączałeś prąd z konsoli. Czy działo się tak dopiero po dłuższym okresie czasu, czy np. na następny dzień?

6. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Ja sobie też odpuściłem zabawę z pendrivami. Miałem dokładnie takie same problemy.
    Miałem Kingstona 8GB za 30zł z media marktu .

7. doronio

doronio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Amsterdam/Opole
    następnym razem zapisuj gry "w chmurce" unikniesz skasowania sejwów.

Wczytywanie...

Poleć forum