1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Peoblem ze znalezieniem kabla

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mistrzmtb, Luty 7, 2010.

1. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Siema, chciałbym zamontować dodatkowy wentylator do iksa i mam parę pytań. Chciałbym wiedzieć, czy jak kupie ten kabel (AAB C7 ROZGAŁĘŹNIK ZASILANIA 3 PIN = 2 x 3 PIN (903740038) - Aukcje internetowe Allegro) i podłączyć go pod płyte główną koło wentylatora oryginalnego, to czy on umożliwi mi podłączenie dodatkowego wentylatora ? Czy to wszystko zadziała, mam falcona z zasilaczem 175w ? Myślałem nad jakimś tanim i cichym wentylatorem który będzie wspomagać ten główny (np. AAB COOLING SUPER SILENT FAN 8 CICHY13dB BLUE LED (914456333) - Aukcje internetowe Allegro). Prosze nie pisać, żebym sobie kupił jakiś tam badziew na tył konsoli. Dopowiem, że jeszcze zmienię ten oryginalny na ten od robsona z allegro (http://www.allegro.pl/item900926785_wentylator_whisper_talismoon_cooler_robson.html).

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Przy Falconie nie opłaca się nawet w to bawić bo to strata pieniędzy. Postaw go w przewiewnym miejscu i mu wystarczy :p Zephytki można tak uszczęśliwiać.

4. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Ale chce sobie to zrobić, więc prosze nie pisać takich postów jak wyżej.

5. Ingvar

Ingvar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Brodnica
    Skoro chcesz to zrobić. To bardziej polecam drugą opcję z mocniejszymi wiatraczkami bo przez same kabelki może wyjść różnie.

Wczytywanie...

Poleć forum