1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Perfect stealh patch

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez DonPedro, Listopad 6, 2008.

1. DonPedro

DonPedro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    wiec sprawa wygląda tak.
    Mogę w XDVDMulleterBeta Stealth patcha. Czasem jest perfect (jest idelanie), invalid(szukam innego ss) lub no database.
    I teraz jak mogę sprawdzić czy jak go nie ma w database to mogę grać w XBOXLIVE.
    Wyskakują przy sprawdzaniu liczby. Mogę je spisać i czy jest możliwość sprawdzenia w przyszłości.
    Np. teraz gram offline(bez podpiętego neta) ale jak gra już będzie perfect to znaczne grac na multi
    Czy jak nie ma w database to moge sobie dowolnie podmienić plik ss do różnych releasów (np GOW2 Int - no database szukam w necie i pierwszego lepszego wgrywam do obrazu żeby mieć tylko perfect)
    Teraz gram na multi tylko tam gdzie mam ss na perfect
    Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Perfect stealh patch

Grać zawsze możesz ;), ale nie masz pewności czy dany obraz ma poprawny Stealth - ryzyko należy do ciebie. Jeśli release to Retail i został poprawnie przegrany to nie widzę problemu.

Te liczby to sumy kontrolne CRC i nie musisz ich spisywać, możesz zapisać >> "Save INI file" i później porównać z obrazem po wgraniu Stealth Patcha.

Możesz podmieniać z dowolnego relasu, ale musi się zgadzać ISO Region i Stealth musi być poprawny.

ps
    Radzę popracować nad sztuką poprawnego pisania zdań, bo ciężko jest zrozumieć o co ci chodzi. :-\

Wczytywanie...

Poleć forum