1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

perkusja do gier muzycznych

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Raks, Sierpień 21, 2010.

1. Raks

Raks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema, mam kilka pytań dotyczących perkusji do Guitar Hero czy Rock Band.
    1. Czy jest jakiś tryb, swobodnej gry, żeby sobie tak o popykać?
    2. Perkusja ROCK BAND xbox360 - jak nowa ! (1188909781) - Aukcje internetowe Allegro czy np ta perkusja jest ok do RockBand GH?

Szukałem w wyszukiwarce ale nie znalazłem odp na te 2 pytania.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    1. Tak, jest
    2. Działa, sam miałem tę perkę i grałem w GH5

4. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1 tak jest
    2 Jest ok, ale to najtańsza Tajwańska podróbka... Rozleci się po hmm 2-3 tygodniach, tak wiem zaraz dziend0bry będzie mi tu się rozpisywał, że jego sprzęt działa bla bla bla... Radze ci kupić porządną perkusje potem będziesz żałować tej kasy. Najpierw zaczną nie stykać kabelki (tak jak w tanich słuchawkach) potem czujnik na talerzach siądą, a na koniec połamią się pałeczki.

5. Raks

Raks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jaką polecacie, tak w granicach rozsądku? I jak to jest do każdego elementu(talerza) mogę sobie przypisać swoje dźwięki podczas tej gry free:? Tam jest jakaś aplikacja do tej gry??

6. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Warto dodać, że wersja perkusji od RB ma tylko 4 talerze, a wersja z GH ma 5. Czyli jak kupisz RB nie będziesz mógł na najwyższym poziomie trudności. Jak już masz kupować perkusję to bierz taką jak ta:
    Guitar Hero World Tour XBOX 360 PERKUSJA F.Vat Gw. (1186575696) - Aukcje internetowe Allegro

Wczytywanie...

Poleć forum