1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Perkusja Guitar Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez drwota, Czerwiec 27, 2010.

1. drwota

drwota Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,

posiadam GH: Metallica i mam już gitarę i mikrofon, brakuje mi tylko perkusji, której nigdzie nie mogę dostać osobno. Są na eBayu po 200 zł nowe, ale koszt przesyłka to ponad połowa perkusji. Na Allegro są po 300 zł, ale z mikrofonem i grą, a ja chcę kupić oddzielnie nową lub używaną.
    Wie ktoś gdzie taką można kupić w Warszawie?

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Robinq

Robinq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Guitar Hero World Tour XBOX 360 PERKUSJA F.Vat Gw. (1090289005) - Aukcje internetowe Allegro

250zł + 25zł = 275zł
    W sumie na to samo wychodzi, ale taniej nie dostaniesz (przynajmniej tej z GH)

Wczytywanie...

Poleć forum