1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Perkusja Rock Band nie działa na PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lego543, Maj 2, 2014.

1. lego543

lego543 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam następujący problem z przewodową perkusją od X360. Po podłączeniu do komputera przez USB urządzenie jest wykrywane, ale system nie może ściągnąć sterowników (komunikat o niepowodzeniu instalacji sterownika, "Urządzenie Harmonix Drum Kit for Xbox 360 nie ma sterownika").
    Większość poradników sugeruje instalację sterownika "Xbox360 controller for Windows", ale jest on zainstalowany i działa (mam również pada od Xboxa i nie ma z nim żadnych problemów). Nie udało mi się znaleźć w żaden sposób sterownika "Harmonix Drum kit for Xbox 360".
    Perkusja na pewno działa, po podłączeniu do dwóch innych komputerów (zarówno Win7 32bit, jak i WinXP) sterowniki są pobierane, natomiast mój komputer się uparł i koniec :/ Próbowałam na różnych slotach USB, ale też nic to nie dało i oficjalnie skończyły mi się pomysły.

Sprzęt:
    Windows 7 64bit Home Premium, i5 4670K 3.4GHz, MSI Z87-G45 gaming, GTX 770, 8GB RAM

Bardzo proszę o jakąkolwiek pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Miałem podobnie z kamerką internetową, na wszystkich kompach działała tylko nie u mnie. Po reinstallu systemu, śmiga jak powinna, sterowniki pobrały się automatycznie.

4. lego543

lego543 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wielkie za odpowiedź, ale reinstall to naprawdę ostatnie, co zrobię :tongue: Może da się go jakoś uniknąć.

Wczytywanie...

Poleć forum