1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Perkusja rock band PC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Yuki128, Luty 14, 2014.

1. Yuki128

Yuki128 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Yo, chcialbym kupic perkusje rock band na PC. Jaka powinienem kupic zeby on dzialala pod PC? Czy piosenki mozna sciagac? Slyszalem, ze wlasnie na PC jest problem ze sciaganiem i nie mozna, ale nie wiem ile w tym prawdy ;p No i wlasnie wiaze sie z poprzednim pytaniem czy mozna grac tylko jesli mamy plyte z takimi piosenkami (czy one dzialaja na PC).

Ps. wiem ze to forum xbox, ale znalazlo mi na tym forum temat z podobnym pytaniem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. klaudia2697

klaudia2697 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Chorzów
    Nie wiem czy do pc jest jakas inna wersja perkusji .
    http://tablica.pl/i/oferta/rock-band-zestaw-xbox-360-polecam-CID99-ID4Y0vT.html

Kabel usb jest jak coś możemy się dogadać jestem z bytomia. Nie chętnie wyśle pocztą.

Wysłane z mojego WT19i przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum