1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pes 11 vs fifa 11 sterowanie , ligi

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez anih1, Marzec 26, 2011.

1. anih1

anih1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zamierzam kupić pes 11 bo mi się od zawsze w niego dobrze grało na ps2 , a tak to wiecie jakie jest sterowanie ? czy się coś zmieniło od pes'a 6 w sterowaniu ? , a tak to jakie też jest sterowanie w fife 11 ? bo jak miałem fife 07 to mi sterowanie nie pasiło i nigdzie nie widziałem opcji zeby dopasowac klawisz do swojego gustu. a tak to jakie są ligi w PES 11 a jakie są w FIFIE 11 ? bo to też dylemat którą wybrać .

edit : i czy jest też polska liga bez wgrywania tych dodatków ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Wszystko jest w sieci kolego np. na gry-online.pl.Sterowanie mozna prawie dowolnie modyfikowac a wedlug mnie powinienes sie kierowac Gameplayem a nie ligami.Lepiej jest czerpac radosc z gry w 5 ligach niz sie irytowac w 40.To jest moja subiektywna opinia na temat tych gier.Tobie radze sciagnac demo Pesa 11 i Fify 11 i wtedy wybrac gre, w ktora Ci sie najlepiej gra

Pozdrawiam

PS.Ja bym wybral Pesa

4. Trybex

Trybex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    FIfa ma niemal identyczne sterowanie jak PES, jedynie strzał ze wślizgiem jest na odwrót, co można sobie dostosować.
    Jak pisze hashpl, najlepiej przetestować samemu obie gry i wyrobić sobie własne zdanie.
    W Fifie jest Polska Liga.
    Ja wybrałem Fife.

Wczytywanie...

Poleć forum