1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 12 i aktualizacja składów.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kapucha92, Marzec 12, 2013.

1. Kapucha92

Kapucha92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Jest to mój pierwszy post na forum i mam nadzieję że nie będzie żadnych zastrzeżeń.

Chodzi mi dokładnie czy da rade zaktualizowac PES 12, a dokładnie składy, żeby po prostu byłe aktualne po dziś dzień? Nie chce przerabiać konsoli bo to nie moja. Jeżeli bez przeróbki się nie obędzie to można od razu temat zamknąć, a jeśli da sie zrobić tak ową aktualizacje byłbym wdzięczny za wytłumaczenie jak i skąd pobrać pliki.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. Kapucha92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety nie, bo nawet nie moge odnaleźć jak to pobrać, a dwa chodzi mi o składy aktualne po dziś dzień, a tam jest post z przed roku

5. Jabar

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To może zaloguj się do XBL i przepatrz listę dodatków/updatów do gierek, może coś znajdziesz,
    albo może w grze masz taką opcję: update ?? - nie pomogę zbytnio, bo ani PES'a nie mam ani XBL :)

6. Kapucha92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety kolejna rzecz w ktorej jestem zielony, nigdy nie logowałem sie do XBL, ba nawet net'u nie podpinałem do X'a.

7. Jabar

Polubienia:
    1120
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nawet jeśli istnieje możliwość aktualizacji składów do PES12 , to przy org. konsoli - tylko przez sieć (jak się nie mylę).

Wczytywanie...

Poleć forum