1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 12 licencje

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez torwars, Marzec 7, 2012.

1. torwars

torwars Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zacznę od tego że mam nieprzerobioną konsolkę i jutro przyjdzie mi pes 12, i takie pytanie, czy są na xboxa jakieś patche zawierające np. La lige czy premier league (koszulki, herby) kompatybilne z xboxem, jeżeli tak to gdzie je można znaleźć i jak wgrać, i czy można grać online z tym patchem czy trzeba go usuwać przed każdą grą online.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. pajak

pajak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Yyyy . . . nie mam '12, ale nie takich patchy pewnie nie ma. Jedynie są aktualizacje składów itp. (po zimowym oknie transferowym).

P.S. Wydaje mi się, że na "La Ligę" jest całkowita licencja (tak było w 2011).

4. torwars

torwars Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Faktycznie chyba od razu jest, ale podałem jako przykład, chodzi mi ogólnie aby nie było wymyślonych nazw klubów i koszulek

Wczytywanie...

Poleć forum