1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 13 jak nagrać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przemq86, Grudzień 22, 2012.

1. przemq86

przemq86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    JEstem zupełnie świeży w temacie nagrywania gier na xbox'a360, kupiłem ostatnio konsole na giełdzie, wszystko dziala tak jak nalezy, mam kilka gier oryginalnych i kilka plyt z obrazami, kotre dzialaja, jednak sciagnalem ostatnio PES'a 13 w postaci dówch plików dgr-pes13.iso (8,13GB) oraz dgr-pes13.dvd (1KB) i nie mam pojęcia jak to nagrać żeby działało na konsoli. Msm nagrywarke w laptopie HL-DT-ST_DVDRAM_GSA-T20N_WW01
    oraz kupiłem płyty DVD+R DL 8.5 GB Verbatim. Problem w tym, ze po pierwsze nie pamietam jaka mam dokladnie przerobke w xboxie-pamietam tylko, ze facet, ktory mi ja sprzedawal mowil, ze LT ale nie pamietam czy 2 czy 3 :/.
    Widziałem tutaj poradnik do nagrywania gier zarowno pod LT 2 i LT 3 ale jest on dla mnie dosc niejasny :/
    Czy ktos moglby mi napisac jak to zrobic krok po kroku zeby dzialalo?
    Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemq86

przemq86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Fajnie, że ktokolwiek coś napisał...

Wczytywanie...

Poleć forum