1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 13 Patch daymos

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Bonus4848, Październik 6, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Bonus4848

Bonus4848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam w temacie tym napisze jak wgrać patcha do pes 13 daymosa
    1.pobieramy paczki koniecznie z podanej strony [XBOX 360] Daymos OPE: V2 | Only Pro Evolutions Forums
    2.wkładamy pendriva do konsoli i wybieramy opcje DOSTOSUJ co ważne wyieramy dostosuj a nie konfiguruj i wybieramy opcje 512mb koniecznie 512mb nie mniej nie więcej
    3.wkładamy pen driva do pc musimy ustawić naszego pendriva tak aby wyswietlał ukryte foldery i pliki (dla windows xp Pokazywanie ukrytych)
    4.wtedy pojawia nam sie folder xbox360 wchodzimy w niego i mamy tam następujące pliki 0000 0001 0002 podmieniamy pliki 0001 i 0002 (0000 zostawiamy) z plikami z pobranej paczki na początku z paczki v1.5
    5.wkładamy naszego pena do xpudła wchodzimy w pamięc i kopiujemy pliki na hdd
    6.wyjmujemy pena i wkładamy do pc teraz podmieniami piliki 0001 i 0002 z pilikami 0001 i 0002 z paczki drugiej v2.0
    7.wkładamy naszego pena do xboxa wchodzimy w pamięc i kopiujemy na dysk twardy wyskoczy nam komunikat że plik juz istnieje i czy chcemy go zamienić wybieramy tak zamien wszystkie
    8.koniec
    w razie kłopotów link do filmiku:
    http://www.youtube.com/watch?v=xb7ptfxWJjk&feature=youtu.be
    mam nadzieje że pomogłem pozdrawiam ;D

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw

Info Przenoszę do działu GRY, bo może się komuś przydać, a w świeżakach zniknie w gąszczu SPAM-u :)

4. Hukos

Hukos Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. bielik075

bielik075 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Nie wymądrzaj się jak nie wiesz- to jest wersja 2.0, a w drodze jest jeszcze wersja 3.0- pełna, która wyjdzie po update od KONAMI. A ta wersja jest poprawiona i zawiera więcej elementów, ale jeszcze nie wszystkie.

6. kamileqKSP

kamileqKSP Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ale instrukcja instalacji jest ta sama, więc nie napinaj się koleżko. Uważam ten temat za niepotrzebny.

7. Bonus4848

Bonus4848 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sie nie ze****cie przypadkiem nie wiedziałem ze jest taki temat i najnormalnie w swiecie chciałem pomóc.

8. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
  9. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    A ja wyrzucam do kosza. Mój błąd bo nie wiedziałem że temat istanieje :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum