1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 13

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rosiak84, Wrzesień 27, 2012.

1. rosiak84

rosiak84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam
    Mam kopie PESa 13 i jak włożyłem ją do napędu to chce aktualizacji. Mam lt.2.0 Moje pytanie: czy jak zaktualizuję mój obecny dash czyli 13599 na najnowszy ze strony microsoftu to gry będą normalnie chodzić, i te stare i te xgb3 i czy nie usunie mi się przeróbka. A jeśli się usunie to czy będę mógł wgrać ją od nowa, albo wgrać lt.3.0?

2. Lotnik421 Xbox One

3. nietoperz002

nietoperz002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Aktualizacja dash'a niestety usunie Ci LT

4. Tomekzc

Tomekzc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @nietoperz002 po co sie wypowiadasz skoro sie nie znasz?? ;/ lt 2.0 nie usunie zaden dashboard, ktory jest obecnie dostępny.. Możesz smiało aktualizowac tyle ze gry xgd3 bedziesz musial odpalac z trickiem mp3 oraz muszą byc nagrane bez topologii

5. nietoperz002

nietoperz002 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A wytłumaczysz mi jakim cudem usunęło mi LT po aktualizacji dasha z grą Dead Island? I może spokojniej odpowiadaj i nikogo nie poniżaj.Staram się pomóc,ja miałem taki przypadek,może z inną wersją LT i dashem jest inaczej

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    ale bzdury piszesz sam... jezeli ma dash nizszy niz 14xxx to wywali kazda przerobke niezaleznie czy lt 2.0 czy lt 3.0

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nic nie wykasuje. Nigdy dash nie usuwal przeróbek, byla jednorazowo zmiana firmwarecw napdach, w celu mozliwosci wlaczania nowych gier oryginalnych, przez co zrobil sie panika ze kazdy usuwa przerobki.

Glupoty piszesz
    Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Poleć forum