1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 13

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szociak, Listopad 15, 2012.

1. Szociak

Szociak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zamierzam zakupić Pesa 13 lub Fife13. I mam mały dylemat, czytałem coś o zakupie online pasa do pesa za 800 pkt żeby móc grać po sieci. I tutaj pojawia się moje pytanie, czy kupując oryginalną grę nie dostaje tego online pass?? Musze jeszcze jakiś dokupywać ?? I takie pytanko jeszcze, które ligi w tym pesie maja licencje ?? :) Dzięki z góry za odp ;))

2. Lotnik421 Xbox One

3. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    Jak kupujesz oryginalna gre to musi być online pass na 2 pytanie to juz sam mógłbyś zobaczyć...

4. Szociak

Szociak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki :)) A jeszcze jedno pytanko, spotkałem się z narzekaniem, że pojawiają się problemy przy graniu online w pesie 13 . Czy posiadacze pesa 13 grający po sieci mogą się wypowiedzieć ?:))

5. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Nie ma żadnych problemów,normalnie łoje koreańców i nic się nie działo do tej pory.

Poleć forum