1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pes 14 aktualizacja składów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marchew1992, Listopad 18, 2013.

1. marchew1992

marchew1992 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem tutaaj nowy i tematyka xboxa jest dla mnie czarną magią. Chciałem się dowiedzieć jak zaktualizować składy w grze pes 14 szukałem jakiegos tematu o tym i nic nie udało mi się znaleźć chodzi mi o aktualizacje offline. Prosiłbym o pomoc i napisanie jak to zrobić w jak najprostszy sposób. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. arturos10

arturos10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przyłączam sie do prośby. skąd pobrac i jak zainstalowac zeby miec bale w realu??

4. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pobierzcie najnowszy plik składów do PES, następnie pobierzcie program Horizon. Przy okazji zgrajcie sobie profil na pendrive (w konsoli) i potem przez Horizon zrzućcie go na HDD komputera. Następnie w Package Manager uruchomcie swój profil i zapiszcie sobie gdzieś Profile ID, Device ID, Console ID. Później (również w Package Manager) otwórzcie plik składów i podmieńcie z wpisanych ID (Profile, Device, Console) na te wasze z profilu. Później kliknijcie Save i zrzućcie na pendrive profil i składy. Potem skopiujcie je na dysk konsoli i w PES wczytajcie składy. Mam nadzieję, że jasno się wyraziłem.

5. arturos10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale skąd wziąść ten plik składów ściągnąłem ten data pack 2.0 i jego tez nie umiem wrzucic nigdzie :( tzn umiem i nawet udaje sie to przegrać do konsoli ale jak włączę gre nie widze zmian

6. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Plik składów możesz znaleźć na necie :)

7. arturos10

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o kurcze dzięki ziomuś bo ja już myślałem że w komórce ze starymi rupieciami.... co ja bym bez Ciebie zrobił .......

EDIT

a może jak byś był już do końca taki elokwentny i podał jakiegoś linka bo jedyne co mi znajduje to jest DATA PACK 2.0. Albo jak jest tu jakiś naprawdę spec to mógłby mi wytłumaczyć jak go wgrać do konsoli żeby działał i żeby były składy faktycznie aktualne. Próbowałem wgrać za pomocą tutka z pesligue no ale się nie udało niestety. Może ktoś pomóc ??

EDIT 2 :

Mogę prosić jakiegoś speca o zrobienie i wklejenie tu tutoriala (wraz z linkami) jak zaktualizować składy do pes 2014 offline. Wielka prośba bo sobie nie radzę a zależy mi na tym bardzo. Mam jeszcze jedno pytanie czy do aktualizacji przez sieć potrzebny jest jakiś kod?? nie podłączałem nigdy do XBL i nie wiem. Kolejna sprawa czy aktualizacja online spowoduje bana??

Info orso6 // Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.

8. Aisadi

Aisadi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ...naprowadziłbyś gdzie tych składów dokładnie szukać? :)

9. Pixel

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co wiem to Data Pack zawiera najnowsze składy itd..
    Składów dokładnie nie szukałem.. najlepiej wpisać w google coś w stylu "pes 2014 squads update" i szukać.

10. sowa180

sowa180 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wiedeń
    1 osoba to lubi.
  11. Aisadi

Aisadi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Robiłem dokładnie tak jak Ty...i mimo że mam wersję PESa 1.07, to dalej brak Data Packa :( zupełnie nie ogarniam czemu :/

BTW: mimo mojej miłości do PESa chyba jednak na rok 2014, będę się musiał przerzucić na FIFĘ ;(

Wczytywanie...

Poleć forum