1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

pes 2009 problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lisfox1, Grudzień 26, 2008.

1. lisfox1

lisfox1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    York
    Siema jestem nowym szczesliwym posiadaczem konsoli. Kupilem konsole razem z pes 2009 no i kich bo jak wrzucam gre do czytnika to sie laduje po czym mam tylko czarny ekran z 8 gwiazdkami w lewym dolnym rogu ekranu. Panowie i Panie pomocy bo sie napalilem na granie a tu kupoa totalna

2. Lotnik421 Xbox One

3. kwztwa

kwztwa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam to samooo:( Prosze o Pomoc

Oczywiście gra oryginalna (kupiona w saturnie) i Xbox nieprzerobiony, NIemówcie Mi że jestem 200 w plecy bo chyba umre;d

4. kzl

kzl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ligota Dolna
    to tylko loading !! pOczekaj a bedzie działac troszke cierpliwości;p

5. kamilokamilo18

kamilokamilo18 Banned

Polubienia: