1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2009 sterowanie

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez czeski24, Luty 23, 2009.

1. czeski24

czeski24 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam.Mam pytanie odnosnie PES 2009.
    1.Do czego służy przycisk LT?bo jak go naciskam razem np z x to pojawia mi sie ikona x obok nazwy zawodnika.
    2.Jak sie robi jakies konkretne zwody,uniki bo mi tylko wychodzi standardowe (piłka pomiedzy nogami) chyba przyciskiem RT i to wszystko

2. Lotnik421 Xbox One

3. bliss

bliss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    btm
    to o czym piszesz jest w command liscie, wie ktos jak strzelac z rzutu wolnego po ziemi zeby pilka przeleciala pod podskakujacym murem?

4. grzybek214

grzybek214 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz być blisko i wcinąć dośrodkowanie/kose (domyślnie x) i analog do dołu trzymać.Oczywiście moc dośrodkowania/kosy na maska

5. kotiv

kotiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Sprzedam gówno PES2009 lub zamienie na FIFA09 PL

6. smolar

smolar Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hehe faktem jest że fifa stoi na znacznie wyższym poziomie niż PES od FIFY07 już bezapelacyjnie i nie chodzi tu już tylko o licencje, ale w FIFE się po prostu płynie a w PESie ta gra jest taka wolna kulawa, dziwna. A PES 9 to już jest porażka roku. Mam nadzieję że przeciwnicy FIFY znaleźli nareszcie swoje miejsce w szeregu.
    FIFA oferuje znacznie więcej jeśli chodzi o tryby gry, tryb karjery jest o niebo lepiej dopracowany. Dla mnie piłka jest tylko jedna.

7. lseed

lseed Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Powiem Ci kolego że chyba słabiutko grasz w tą piłeczke pisząc takie bzdury...
    Żadna część FIFY nie dorównuje ani troche do PES.. Grałem we wszystkie częśći obydwu tytułów wiec wiem co mowie, poza tym znawcy tematu wiedzą o co chodzi... Ale podobno o gustach sie nie rozmawia :D

8. Ciastek

Ciastek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    jak dla mnie nie zbyt zbalansowany poziom gry raz grają jak pro a raz jak przeczkolaki

9. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    co do tego LT+x to tak wlanczasz sobie jakas formacje,np ustawienie obronne,atak z kontry albo cokolwiek innego co ustawisz pod guzikami x,a,b,y to ustawia sie w np. ustawienaich przed meczem,a co do tej Fify vs PES to ja stanowczo wole PESa,gram w nie niego od kad sie nazywal ISS pro evolution soccer,raz gralem w fife 09 i strasznie mi sie niepodobalo,co prawda od pesa 2006 zaczely one schodzic na psy ale jedno zdupili a drugie poprawili,moglo by byc troszke wiecej lig,no ale japonce wola wiecej wydac na wersje na swoj rynek,mialem kiedys pes 2006 i winning eleven 2006 i roznica byla masakryczna!! tak ze jak w pro to w japonskiej wersji!

10. xpudlo360

xpudlo360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TORUŃ
    Też chętnie zamienie gówno PES2009 na FIFA09
    A sterowanie w trybie online to już jest parodia ,często nic tam nie działa.

Wczytywanie...

Poleć forum