1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 2009

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez JamaicaBoy, Luty 18, 2009.

1. JamaicaBoy

JamaicaBoy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    MAm problem .Ja i kumpel chcemy wspolnie zagrac na PES-ie ale ani Ja ani on niemozemy sie zaprosic ,w czym tkwi problem??

2. Lotnik421 Xbox One

3. baller24

baller24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyłączam sie do pytania. JamaicaBoy udalo ci sie jakos to rozwiazac?

4. Wirahha

Wirahha Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Do kolegi co rozpoczol ten temat... Nie mozesz ich zaprosic bo w meczach rankingowych nie mozesz grac z kim chcesz(powod?bylo by durzo oszustw). grasz z losowo dobranymi zawodnikami... Jezeli bys chcial kogos zaprosic do gry(bo i tak mozna)musisz na poczatku wybrac create room - pozniej masz 2 opcje ranking match i jeszcze jedna(wiec bierzesz ta 2 nie ranking match)-po wybraniu 2 opcji automatycznie tworzysz pokuj i wtedy opcja inwajta jest aktywna-mozesz zaprosic friendow do gry...
    wuala
    jak bardziej rozwiniecie watek dlaczego nie mozecie sie polaczyc.To bedziemy w stanie latwiej was nakierowac

Wczytywanie...

Poleć forum