1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2010 Aktualne składy

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez madb, Styczeń 17, 2011.

1. madb

madb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich, mam takie oto pytanie. Jak najlepiej ( jeśli jest jeszcze taka możliwość ) zrobić sobie udpate składów na xie ( nie przerobionym ) na najbardziej aktualne. Mój znajomy kiedyś mi wspominał o opcji wgrania jakiegoś save'a ( nie wiem czy to jeszcze aktualne ). Z góry dziękuje za jakieś linki do tutków :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. orzelorzel

orzelorzel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    pewnie chodzi Ci o to -> Downloadable Updates ale żeby pobrać potrzebujesz XBL, pliki są free więc nie powinno być problemów :)

4. anbo

anbo Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem z wgraniem OF'a JON 039s Option File PES_2010 v1.2 Mam konto na UK Live(na PL brak DLC) i pobrałem stamtąd wszystkie wymagane do tego of'a DLC od listopada do czerwca. Jednak po przeniesieniu plików tego option file przez usb(jest taka możliwość) na moją konsolę dalej są nielicencjonowane drużyny. Co robić? Proszę o pomoc.

EDIT:Już sobie poradziłem. Jakby ktoś potrzebował poradnika wgrywania OF'a to mogę napisać.:cool:

6. bastah

bastah Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,

można było by dostać poradnik do instalacji tego patcha na xbox'a z góry dziękuje

pozdrawiam

7. Alex-12

Alex-12 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam pytanie kupiłem konsole slim dla syna ( ja oczywiście też gram) gramy na live w PES 2010 założyłem konto na Polskę i nie możemy ściągnąć dlc version do 1.07 nie można pobrać w ustawieniach w download nie ma nic w wcześniej mieliśmy starszego X tam mieliśmy konto na UK nie było problemów a tu to chyba ten śmieszny live Polski nie mam tych dodatków co robić nie chce zmieniać konta proszę o podpowiedz czy jest inna metoda konsola nie przerobiona, za podpowiedz wielkie dzięki....

szkoda czekać na odpowiedz lepiej założę konto na UK, ten nasz Polski live to tak okrojony ze szkoda pisać śmiechu warte...

8. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. komar696

komar696 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze ktos poradzil sobie z wgraniem dodatku PES 2011 Wemexico Team Patch bardzo bym prosil o dokladna instrukcje pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum