1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 2010 custom league?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez rockobradford, Lipiec 26, 2010.

1. rockobradford

rockobradford Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam. Pytanie jak w temacie. Jak w pesie 2010 stworzyć tzw. Custom League?
    Chodzi o to by stworzyć tabele z kilku klubów( dokładnie 7) i grać nieograniczoną liczbe meczy. Wiem że w opcji community można zrobic coś takiego ale jest tylko mecz i rewanż

2. Lotnik421 Xbox One

3. artur921

artur921 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tez tego szukałem, ale jest tak jak mowisz, mozna tylko w community! Ale mam dla Ciebie dobry sposob, bo tez lubie ustawic sobie puchar/lige na duza ilosc meczy, zrob tak: jak juz stworzysz puchar w MEMBERS stworz 32 graczy, wiem ze jest troche zabawy, ale w taki sposob bedziesz mogl grac kazda z druzyn co da Ci w pytkę meczy!!! Mam nadzieje ze pomoglem :)

Wczytywanie...

Poleć forum