1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2010 - Italy vs Brazil

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 26, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Włochy i Brazylia to jedne z najlepszych reprezentacji w piłce nożnej. Co prawda miłośnicy makaronu ostatnio po****dli, a Brazylijczycy także nie są już tak silni jak kiedyś, ale ich pojedynki zawsze wzbudzają największe emocje. Nawet te wirtualne.

Nie przepadam za Brazylią i za to możecie mnie zlinczować, ale nikt nie zaprzeczy, że niektóre ich gwiazdeczki odstawiają takie numery, że głowa mała. Ronaldo, Adriano, Robinho czy Ronaldinho po uzyskaniu statusu gwiazdy stali się gorszymi piłkarzami. Część przytyła, inni wracają z wakacji kiedy chcą, a dla wszystkich ważniejsze są reklamy niż boiskowe wyczyny. Na szczęście kadra canarinhos jest tak szeroka, że mogliby wystawić kilka równorzędnych jedenastek. Włosi to inna para kaloszy, a ich problemem jest wiek najlepszych zawodników. Obejrzyj krótki pokaz gameplay'u z PES 2010 i zobacz co potrafi Kaka... na najniższym stopniu trudności :) Możesz też zobaczyć poprzednie materiały, które pokazał HIV lub odpal sobie demo, które ukazało się dość niedawno. [Kroolik]

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=vxWaIg0k73U&feature=player_embedded#t=48[/YOUTUBE]

http://konsolowisko.pl/index.php?t=news&id=2775

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    ten PES to tragedia :D

FIFA 10 ! :)

pozdro

4. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    no jestem bardzo ciekaw jak w tym roku będzie z tym pesem, bo fifa to już jest pewniak do kupna :)

5. Szpadyzor

Szpadyzor Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    a dla mnie ta fifa dziwna ... może dlatego że ostatni raz w grę z tej serii grałem w 2003 roku

6. Staroch

Staroch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    fajnie wyglada ten pes od 2009
    co ty nafta gadasz kup ta i ta gre i dopiero wtedy porownoj.

7. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    Jedyne co mi się podoba w PESie 2010 to grafika. Jest o wiele lepsza niż w Fifie np.piłkarze są jeszcze bardziej podobni do prawdziwych albo w fifie kolory są jakieś takie za jasne (szczególnie koszulki Barcy, czerwony kolor jest tam jakiś bardziej pomarańczowy :p).

Moje porównanie:

Grafika: PES 2010 > Fifa 10
    Reszta: PES 2010 < Fifa 10

8. Marcin195

Marcin195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zbąszyń
    Jak dla mnie to w Fife przyjemniej się gra samemu, ale jak masz kumpla pod ręką :)D) to przyjemniej się gra w Pesa.. Jak grałem w Pesa sam to kupa gówna, a jak z bracholem to bardzo fajnie. Za to jak grałem sobię demówkę fify to przyjemniej mi się grało samemu, a jak z bracholem to wypróbowaliśmy to lepiej w pesa się nam grało.

9. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    hehe co ty gadasz, Ronaldo status gwiazdy zbobyl juz w PSV a kiedy przeszedl w 96 do Barcelony to wtedy juz byl "Super Skuteczny Star".
    Ronaldinho juz w PSG byl gwiazda i na MŚ2002 wymiatal, przeszedl do Barcelony w 03 i 3 lata wymiatal (sukcesy indywidualne i klubu o tym mowia).
    Robinho dopiero po przejsciu do City zaczal grac jak powinien, poczatki takiej gry byly w ostatnim sezonie w Realu...
    Adriano to jest jedynie pseudo-gwiazda, slaby, duzy, wolny tylko silny...techniki brak - kilka bramek i zrobili z niego gwiazde jak z Benzemy (tylko ze ten nie imprezuje tyle).

I to jest wlasnie prawda, jakos tak ze znajomymi sie lepiej gra w PES'a a samemu czy przez Live'a samemu ;). PES jest mniej skomplikowany bo sie wciska bieg i zawodnik sam mija przeciwnikow ;).
    P.S. Powiem ze na Klawiaturze w PES'a mi sie lepiej gra niz na padzie ;).

10. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    Mnie od pesa odpycha ta biedota,mniej licencji gorszy tryb Be A pro.A w Fife zawsze jest wypas do tego w tym roku liga ukraińska:D

11. Nafta-Katowice

Nafta-Katowice Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Katowice, Poland
    Sciagnolem Demo FIFY I PES'a
    Juz Porownalem
    FIFA ! :D

p.s W Tym PES'ie Ci Zawodnicy Biegaja Chocby Garba Mieli haha

PZDR

12. DragonFly

DragonFly Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska-Wrocław
    od dobrych trzech lat pES spowrotem stanie sie konkurentem dla fIFY! nie moge sie doczeac:)

13. kempool

kempool Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    grafika w pesie jest przepiekna bez kitu juz chce full wersje bo pogryze klawiature

14. MacPL

MacPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    kempool, grafika - nic poza tym...
    FIFA wygrywa pod każdym innym względem

15. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Najlepsze jest to ze kazdy zawodnik biega tak samo ;), jeden szybciej drogi wolniej ale ruchy takie same hehehe.

16. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Ja Cię prosze, wciskasz bieg i mijasz zawodników. Proponuje przestać grać na bardzo łatwym poziomie. Odrobina ambicji.

17. even ope PL

even ope PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Aberdeen
    Jak zwykle ten sam i praktycznie jedyny argument, mniejsza liczba licencji.
    Faktycznie przestane grać w PES-a bo nie ma ligi ukraińskiej ani naszej super ekstraklasy. Załamka.

18. Unn@med

Unn@med Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Radgoszcz
    widze, że chłopaku się nie znasz, Jesteś casualem:] i widze nienawiść w stosunku do pesa, pes od zawsze był lepszy od fify i tak zostanie :], fifa zawsze byla przewidywalna :], pes jest jedyną prawdziwą piłką i jak narazie tak zostanie :)

19. MateuszW

MateuszW Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    nie zgadzam się z Tobą kolego_Ostatni dobry pes to 6 była.potem żadnej bardzo dobrej piłki kopanej,totalna dziura..., aż do Fify 2009 na konsole która wygrała z pesem 2009 a teraz fifa 10 pewnie wygra z pesem 2010

pes juz nie miażdży przyjmijcie to do siebie ^^ ;) spadł na psy a fanboyów to boli

20. mic1225

mic1225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łomża
    Jak zawsze w takich tematach kłótnia. Jestem zwykłym graczem i jestem neutralny. Grafika w pes cud miód reszta na korzyść FIFY, lecz warto zagrać w każdą z tych produkcji.

21. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    fanboy'ów PESa boli to że Fifa zrobiła ogromny krok na przód (x360,PS3) i jest poprostu lepsza od WE, które od dobrych 3 latch nic konkretnego nie zmieniało (no w tym roku przednia grafa) i ten krótki gameplay to udowadnia. PES stoi w miejscu, jest dobrą grą ale właśnie tylko dobrą...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum