1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2010 - pomóż Konami

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Październik 20, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    [​IMG]PES 2010 ukaże się już w najbliższy piątek, ale Konami chce jeszcze przed tą datą dokładnie przetestować tryb online, by móc w razie co wprowadzić jakieś poprawki. Dlatego też uruchomiono zamkniętą betę i wypuszczono na Xbox Live specjalną wersję gry. Plik pobrać można jedynie po wpisaniu kodu. Tak się składa, że mamy dla Was cztery takie kody. Jeśli chciałbyś pomóc deweloperom, masz teraz sporo czasu, by przyjrzeć się grze, posiadasz abonament Gold i będziesz w stanie opisać swoje wrażenia po angielsku, to daj nam znać na forum. Dobrze gdybyś miał jakieś doświadczenie z serią Pro Evolution Soccer.

Źródło: http://www.onlinecenter.pl/5464/Aktualnosci/PES-2010-pomoz-Konami.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    i wiele osób napisze ''tak umiem dobrze angielski pesa znam od początku'' i napiszą to tylko żeby dostać kod

4. Cichy133

Cichy133 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdańsk
    Nie dzieki, imo pes to crap, ale gdzie nasz forumowy fanboj pesa? Mam nadzieje, ze tu wpadnie i odstawi jakis show :D

5. endriu1145

endriu1145 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No cóż są różne gusta i guściki Tobie się nie podoba innym może się podobać dla mnie to Fifa jest tylko na krótką metę bo szybko się nudzi ;) A co do PES'a nie wypowiem sę bo nie grałem od 9 a bronić nie będę bo jakimi argumentami ;) Zobaczymy po premierze ;)

6. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Co to w ogóle ma być? Test trybu online? Nie mieli na to czasu? hahaha
    Bez kitu nawet gdyby mi zapłacili to bym im tej Bety nie przetestował.

7. praktikant

praktikant Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Brzesko
    Jestem fanatykiem pesa :D Gram od pierwszej czesci. Jeszcze jak miałem pesONE :D

8. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Ja też od zawsze gram w Pes i mimo iż większość osób uważa że ta gra jest kiepska mi sie podoba, ale to jest tylko moje zdanie. Jedni wola fife a inni pro evo i nie wiem po co te wszystkie głupie komentarze i obrażanie się nawzajem jak małe dzieci!

9. SirWIRAHHA

SirWIRAHHA Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jet to tzw chwyt reklamowy. ze niby nie sa pewni. A kazdy co zagra online to napisze tu i tam, ze online jest w deche i powrocil stary pes. Jest to taka cwana, ale jakze skuteczna reklama. Swiadczy to tylko o jednym. O online w nowym pesie, nie mamy sie co martwic :yeye:

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum