1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2010 to nie tylko Messi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez TymonPRO, Czerwiec 23, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Konami poinformowało, że Leo Messi nie będzie jedyną gwiazdą, która pojawi się na okładce PES 2010. Jeśli oglądaliście pierwszy trailer, to nie powinniście mieć problemów z wskazaniem drugiego zawodnika, który będzie "twarzą" gry. Nie powinny Was również zdziwić zachwyty Torresa nad serią od Konami. Jego zdaniem to najbardziej realistyczna symulacja futbolu. Ok...

Autorzy gry podzielili się również kilkoma nowymi informacjami odnośnie rozgrywki. Najprawdopodobniej dostaniemy wreszcie system wychodzenia zawodników na wolne pozycje, co naprawdę bardzo mnie cieszy, bo wtedy tworzenie ciekawych akcji i łamanie schematów przynosi wymierne efekty. Zawodnicy zyskają nowe statystyki, które będą opisywały ich ulubione zagrania czy charakterystyczne umiejętności. O nowych opcjach taktycznych już pisałem, więc chyba nie ma sensu się wymądrzać dopóki sami ich nie przetestujemy. Poza tym autorzy zapowiadają ulepszenie trybu Master League (teraz będzie zawierała również rozgrywki Ligi Mistrzów) oraz komentarza.

PES 2010 to nie tylko Messi

2. Lotnik421 Xbox One

3. Karpiu360

Karpiu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Lubie torresa, wiec jestem wniebowziety ;]

Co do tych nowych opcji, moze byc ciekawie ;D
    Moze wreszcie mnie pes do siebie przekona ? kto wie ...

4. Xboxerr

Xboxerr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mazowsze
    Fajnie wyglada torres na tym screenie . Chodzi mi o szczegółowość grafiki nie o jego wyglad :p Niemoge sie doczekac jakiegos filmika z gameplayem . Oby wkoncu Konami wyciagneło jakies wnioski po zepsutych ostatnich 2 czesciach (wedlug mnie )

5. DojoPL

DojoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Uuu.... mój ulubiony piłkarz z zagranicznego klubu.Ale tylko dla niego nie kupię PES 2010.To co powiedziałem jeśli poprawią animację biegu zawodników i ulepszą grafikę bo od 2 lat to samo to kupię PES 2010.A żadne screnny ani filmiki mnie do tego nie przekonają.

6. akira_yuki_san

akira_yuki_san Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A gdzie Cristiano Ronaldo i Kaka(obecnie największe gwiazdy transferowe)? Czyżby Fifa?:)

7. xboxik

xboxik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    W PES'ie zawsze liczyla sie szybkosc zawodnika i utrzymywanie sie przy pilce, nawet na najtrudniejszym poziomie PES 2009 czy 2008 byl zalosny, bo taki Kaka (prawie najszybszy w grze i najlepiej utrzymuje sie przy pilce) mogl sobie przebiec boisko, wrocic i znowu zaatakowac sam baaa i strzelic bramke, a pilki nikt mu nie ruszyl :p
    Dopoki PES bedzie taki sam na PS2 jak na 360tce czy PS3 to bedzie to totalne dno (kanciaste ruchy, sztuczna oprawa graficzna).

8. Mr.Hankey

Mr.Hankey V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dla mnie ta serie upadła 2 lata temu i mimo, że nadal wolę ją od Fify, to wiem, że Konami niczym już nas nie zaskoczy, a przynajmniej nie w tej edycji... Skoro siilnik jest nadal ten sam to i błędy oraz archaizmy będą te same...

9. grzesiek34232

grzesiek34232 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Gdyby były wszystkie licencje...:rolleyes:

10. DARL ELDA 17 PL

DARL ELDA 17 PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia: