1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2011 gotowy w 30%

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez akira5, Luty 13, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. akira5

akira5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław

PES 2010 mimo zapowiedzi o całkowicie nowym silniku okazał się większą porcją, niekoniecznie świeżej już potrawy. W rozmowie z Famitsu Shingo "Seabass" Takatsuka, producent serii Winning Eleven/PES oraz jej główny programista, zdradza, że nową część zobaczymy pomiędzy listopadem i grudniem tego roku. Na szczęście Konami uświadomiło sobie, że potrzebne są zmiany.

Seabass podkreślił, że gra, szczególnie w Europie, spotkała się z krytyką. PES 2011 ma zatem zostać usprawniony zarówno graficznie jak i pod względem rozgrywki. Nie bardzo wiem, co, poza animacją, chcą poprawiać Japończycy, więc miejmy nadzieję, że skupią się właśnie na ruchach piłkarzy.

Takatsuka stwierdził nawet, że pod pewnymi względami, jeśli chodzi o rozgrywkę, jego ekipa zatrzymała się w erze Famicoma (NES). W Konami większość programistów miała bowiem wierzyć, że dobre sterowanie równa się szybkim ruchom zawodników. Przez to gra w opinii wielu Europejczyków stała się zbyt szybka, choć niektórym graczom takie tempo gry podoba się. PES 2011 ma być lepiej wyważony pod tym względem. Seabass zapowiada też lepszy algorytm SI odpowiedzialny za poruszanie się piłkarzy bez piłki.

Cieszyłbym się z tych zapewnień, gdyby nie fakt, że Konami obiecuje nam dobrego PES'a odkąd pojawiła się obecna generacja konsol, a w mojej opinii wciąż go nie dostarczyła.

źródło: PES 2011 gotowy w 30%, Seabass obiecuje zmiany

2. Lotnik421 Xbox One

3. ziombel86

ziombel86 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    poprawy nie bedzie jezeli sie okaze ze te poprawy animacji i grafiki obejda sie bez nowego silnika. Tej grze sie jest on niesamowicie potrzebny!

4. akira5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    zauwaz ze grafika w przerywnikach jest bardzo dobra (wyginaja sie koszulki, wyglad twarzy). lecz podczas gry nie jest tak swietnie ale tez nie tak zle. nie wiem czemu ludzie tak narzekaja. mi sie pes podoba i zawsze bedzie podobal (fifa shit!). oczywiscie zmiany jak w kazdej grze sa potrzebne i zycze im jak najlepszych zmian

5. Tabris

Tabris Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zobaczymy co wyjdzie.Najlepszy PES to moim zdaniem jak do tej pory to 6.Późniejsze są bardzo słabe

6. akira5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    racja ale 2010 tez mi sie podoba i trzyma poziom

7. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    no nareszcie jakieś info.

8. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    oj liczę na te zmiany i to duże

9. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    A co niby trzyma w tej grze poziom poza grafiką ? Dla mnie to była druga najbardziej oczekiwana gra 2010 po tekkenie 6 i okazała się największym rozczarowaniem.Popieram któregoś z przedmówców, tę grę ratuje jedynie nowy silnik.

10. akira5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    czepiacie sie. nowy pes nie jest zly. chyba ze wolicie grac w fife :p ja pozostane przy pesie

11. Partyzant

Partyzant Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ozorków
    No ale napisałeś, że pes2010 trzyma poziom, "czepiacie się, nowy pes nie jest zły" to mało wyczerpująca odpowiedź na pytanie "co w tej grze trzyma poziom". Za to powiem Ci co nie trzyma - animacja piłkarzy, biegają jak kłody, WSZYSCY tak samo co jest bzdurą, drybling - 4strony świata co jest żałosne przy 360 stopniowej swobodzie ruchów z Fify, poza tym gra ma skopany gameplay i po zagraniu ok. 15 meczów spisałem ją na straty, rzygać mi się chce od tej gry. Jak PES2011 będzie hulał na starym silniku będzie to samo, czyli kupa.

12. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Jesli PES 2011 bedzie wychodzic na PS2, bedzie taka sama klapa! A dlaczego? Otóż:
    Na dzien dzisiejszy powstal juz podzial
    Gry na
    - PC/X360/PS3
    - PS2
    - Wii
    (czasami na Wii i PS2 gry sa takie same, tak samo w przypadku serii FIFA na PC - PC/PS2)

Gry ktore na dzien dzisiejszy wychodza na owe platformy zazwczyaj roznia sie praktycznie wszystkim, a PES ma to do siebie ze rozni sie tylko i wylacznie grafika. Dokladniej mowiac wersja na PS2 jest taka sama, lecz ma obnizona grafike do 480p (640x480) i wlaczone cieniowanie Pixel Shader 2.0 (na PC mozna sobie wybrac, na X360/PS3 jest P.S. 3.0), gameplay pozostaje taki sam.
    PS2 nie pociagnie zaawansowanej fizyki gry.
    A na zwykla logike Konami zarabia kupe kasy wlasnie za wersje na PS2 i PC - dlatego ze FIFA 10 na tych platformach jest strasznie slaba, na X360 i PS3 dominuje "next-genowa" FIFA 10, ktora jest rewelacyjna.

13. akira5

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pobiedna/ Wrocław
    ok kazdy ma rozne zdanie na temat gry. nowy pes 2010 owszem nie ma super animacji ale dziwne ze piszecie ze brakuje mu grywalnosci. gram juz 2 sezon w become a legend i nie narzekam. jak zauwazylem kazdy oczernia pesa bo taka moda (fifa lepsza grafa. fifa lepsza animacja itd), ale to nie zmieni faktu ze w pesie wlasciwie kazdy gol jest inny w fifie podobne do siebie. w kwesti driblingu niz zlego nie powiem. naprawde duzo jest mozliwosci trikow i zwodow (zobaczcie youtube). mi ten pes sie podoba ale dziwi mnie ze niby fani pesa az tak go oczerniaja na rzecz fify

14. adidas2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    To raczej nie chodzi o mode na oczernianie PES'a, po prostu Konami zapowiedzialo cos, a wydalo to co wydalo. Chodzi raczej o to ze przez ostatnie lata mowilo sie ze FIFA to "...", a teraz sie to zmienilo.
    Gram w FIFe od roku 2000, w kazda czesc gralem bardzo duzo, w "iss Pro" gralem na PSX'ie i od zawsze wiedzialem ze FIFA jest bardziej realistyczna dlatego ze zawodnicy nie pędzą i nie latwo jest dryblować miedzy wszystkimi. Od 08 robilo sie coraz lepiej, 09 zdmuchneła pro evo, a teraz "drybling 360" i FIFA 10 i koniec z PES'em.
    R.I.P.

15. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    adidas pocieszę cię : Gry-Online: Wyniki Wyszukiwania

nie będzie wersji na ps2 , więc jak co roku , i tym razem (tylko z podwojoną siłą) pes zmiecie arkadową cieniznę dla dzieci zwaną FYFKA .

16. perszing17btmpl

perszing17btmpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    dobra wypowiedz co ma fifa ludzie!!!animacje tylko nic wiecej 40 podan z pierwszej piłki,pietka ciu..em,obojetnie czym i tak poda dokladnie!zwody to juz nie mowie kazdym sie da(praktycznie)loby!!i fizyka pilki!!ktora jest jak ping pong na wietrze!pes 2010 jest bardzodobry jedynie to ze sie ruszaja jak z kupa w majtach(prawda)co po iles tam zagranych meczach jest nie zauwazalne pzdr czekamy na pes 2011

17. RotaxPL

RotaxPL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  18. szychabarca

szychabarca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Barcelona
    Gra nie jest zła. Dla mnie wielką wadą jest brak licencjonowanych klubów i lig. FIFA jak na razie rządzi!

19. trufel

trufel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z internetu
    no to ja się wypowiem byłem i jestem nadal wielkim fanem PES ale musze przyznać że FIFA niestety okazuje się lepsza. grałem tylko w PES Fify nie chciałem widzieć bo wydawały mi się taką szachową grą. ale skusiłem się na numer 10 i się mile zaskoczyłem. ja jako fan PES gram obecnie w FIFE i mozecie na mnie troszkę popisac ze co to za fan PES. ale niestety FIFA jest obecnie lepsza i pod wzgledem grywalnosci grafiki no i licencji ale dla mnie akurat to ostatnie to nie jest wazne

20. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    To znaczy że nie jesteś fanem PESa jak ci się spodobała Fifa , tyle na ten temat

21. adidas2009

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    <sciana> Przyklad: "********* laska ma mi sie nie podobac bo jej nie lubie?" Ogarnij sie charlie charlie...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum