1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2011 już oficjalnie! Nie zgadniecie, co zapowiadają autorzy

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Maj 4, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

EA Sports na razie świętuje sukces 2010 FIFA World Cup na brytyjskich listach najlepiej sprzedających się gier, a Konami postanowiło ruszyć do ataku, zapowiadając PES 2011 na jesień bieżącego roku. Zmiany mają być olbrzymie, choć to hasło jest już doskonale znane graczom, czekającym aż seria w końcu się odrodzi. Na okładce znów pojawi się Leo Messi, a w dalszej części wpisu znajdziecie pierwsze zapowiedzi nowinek.

Przede wszystkim ma być trudniej i bardziej symulacyjnie, co może przestraszyć graczy, którzy w dalszym ciągu trzymają się PES i doceniają arcade'ową radochę. Podania nie będą już tak celne i zapowiada się, że trudniej będzie również przedryblować przez linię obrony. Kluczem mają być szybkie podania w trójkątach oraz wypuszczanie partnerów w uliczkę. Eurogamer zaznacza jednak, że tym razem nie będziemy mogli polegać na SI kolegów z drużyny. Przyznam, że nie bardzo rozumiem, bo w porównaniu do konkurencji, grając w PES 2010 czułem się, jakbym na boisku był sam.

Tempo meczu ma być "bardziej przemyślane" i zmieniać się w zależności od sytuacji na boisku. Zmniejszenie paska wytrzymałości fizycznej ma mieć teraz dotkliwsze konsekwencje dla formy gracza, co może być odpowiedzią na rajdy skrzydłowych.

[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=Fnlv1d6J-PM&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Tysiąc nowych animacji kosztował ponad 100 godzin sesji motion capture, a drybling i podania w obrębie 360 stopni wychylenia gałki analoga mają teraz funkcjonować tak, jak należy. Ulubione zwody będziemy mogli przypisać do konkretnych przycisków (lub ich kombinacji), co również wydaje mi się nieco niezrozumiałym uproszczeniem.

Dużą nowinką jest za to przeniesienie trybu Master League do sieci. Master League Online umożliwi walkę o wyniki i konkretnych piłkarzy z zawodnikami z całego świata, co na pewno doda mu świeżości i przede wszystkich radochy.

Tyle, jeśli chodzi o pierwsze szczegóły. Rok temu wydawały się bardziej zachęcające, ale efekt końcowy znów mnie rozczarował. Może to lepiej, że tym razem Konami nie szaleje, bo po ostatnich częściach PES nie ma już u mnie kredytu zaufania. Tym razem będzie musiał się postarać, by wzbudzić we mnie pozytywne emocje.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,953...icjalnie__Nie_zgadniecie__co_zapowiadaja.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. malpa534

malpa534 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    i tak pewnie na konsole bedzie pewnie lepsza fifa pes pewnie na pc

4. Jacław

Jacław V.I.P V.I.P Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    192
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Trochę za późno otworzyli oczy...

5. elpinio

elpinio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    WuWuA
    ja praktycznie całe życie grałem w pesa (na ps1 to był ISS) ale jeśli w tej edycji nic się nie zmieni to trzeba będzie się na fifke przerzucić..

6. bzyczq

bzyczq Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    na konsolkę only fifka! :D
    myślę, że nie pobiją już ich.. dla mnie WC 2010 jest genialny a co dopiero będzie w 11... zobaczymy!

7. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    malpa534 Jak zawsze na konsole będzie lepsza wersja ;]

8. Blackburn

Blackburn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sochaczew
    no co niby zapowiadaja autorzy ?
    bo glupi naglowek i go nie rozumiem,nic tu ciekawego nie wyczytałem

9. Piki

Piki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Wrocław
    Zapowiedzi Fify i PESa są co roku takie same; będą zmiany lub też będą wielkie zmiany. Na uwagę zasługują tylko faktyczne nowości, czyli coś czego dotychczas w serii nie było (mam tu na myśli wprowadzenie w serii Fifa sterowania 360 stopni, co robi robotę, przydaje się i wyróżnia od części poprzednich). Na zapowiedzi wszelakich ulepszeń tego i owego (co już jest) raczej można przymykać oko, bo przecież nie napiszą, że to i tamto będzie takie samo jak w części poprzedniej lub delikatnie lepsze. A gracze i tak będą oczekiwać cudów, a potem marudzić. A zapowiedzi i trailery typu tego co widzimy w tym wątku nie powiedzą nam nic konkretnego, właściwie to twórcy chcą nas chyba tylko poinformować, że robią kolejną część. Ot tak, gdyby ktoś wątpił.
    A ten temat jak dla mnie mógłby być zamknięty, ponieważ znajdziemy tutaj tylko odwieczne spory "PES vs Fifa", dowiemy się kto od kiedy gra w PES i spotkamy kolejnych odkrywców, którzy właśnie zauważyli, że next-genowa Fifa różni się od PeCetowej.
    Pozdrawiam :)

10. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    pes już nie dogoni fify na konsole, to moje zdanie

11. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    hahah nic nowego ;] jak na razie pes się wypalił.

12. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Fify nie przebija :p i tak nigdy nie bylem zwolennikiem PES'a

13. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Dla ciebie nie przebija a dla mnie PRZEBIJA :)
    Chociaz wiem ze 10 odslona to nawet i mi do gustu nie przypadla. Do dzis gram w 2009. PES to nie gra z komputerem ale 2 graczy przeciwko sobie :)

14. truecrime

truecrime Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Koszalin
    Dla mnie niestety seria PES skończyła się w 2008 roku .... od wielu lat byłem zwolennikiem PES'a, lecz 2009 i 2010 odrzuciło mnie totalnie i przerzuciłem się na FIFKę, lecz do starego PES'a często powracam :)

15. mesmi8

mesmi8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nawet jak nie będzie żadnych zmian w stosunku do poprzedniczki to i tak będę się zagrywał,bo PES-a mam we krwi,a FIFA w moich oczach zawsze pozostanie grą dla młodszego rodzeństwa. ;) A sam News na 5+!

16. bart3r

bart3r Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Analizując tylko i wyłącznie teaser (nie uwzględniając waszych "gdybań") mogę śmiało powiedzieć, że jeżeli w grze zostanie zaimplementowana taka animacja jak jest na filmiku to będę wniebowzięty.Messi porusza się wręcz genialnie płynnie. Patrząc na to jednak ze strony czysto prawdopodobnej i wiedząc na co "stać" Japończyków to nie mam do nich już ani trochę zaufania (teaser w końcu często nie ma nic wspólnego z grą) i myślę ze zmiany będą takie jak pomiędzy częściami 2008, 2009 i 2010-czyli kosmetyczne:(.
    P.S
    Fifa 11, to będzie dopiero "COŚ":))

17. FATAEM

FATAEM Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Ewidentnie zniszczy fifkę doszczętnie... Fifa 11 to pewnie dodane staty pseudogwiazdom typu messi rooney , żeby dzieciaczki mogly sie pobawic.

18. Kak-tus

Kak-tus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    A, A
    Ja całe swoje życie odkąd wychodził Pes grałem w niego(ps1,ps2,ps3,xbox360) ale w tym roku fifa mnie uraczyła. Jest po polsku są oficjalne składy no i liga polska. Dla mnie sprawa wygląda tak. Jak chce się grać samemu z konsolą to Fifa ale jak z kumplem to tylko Pes.

19. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    Dla mnie idealny pes to system gry z 2009, grafika i animacje z 2010 i full licencja (ktorej pewnie sie nie doczekamy)

PES 2010 strasznie mnie denerwuje! 40% podan nie dochodzi! w srodku pola jedna wielka kopanina! w Master League nie moge kupic ulubionych pilkarzy! Gram i zemszcze:)

Ale.. pes to pes i zadnej z czesci ktora posiadam nigdy nie sprzedam, zreszta to rozni graczy w PESa i FIFE

Co do podanego newsa, to mam tylko nadzieje ze nie skopia nic jeszcze bardziej! po co utrudniac system gry?! wystarczy go ulatwic, poprawic grafike,animacje i skila bramkarzy i pilka idealna:)
    Pozdrawiam graczy Pro Evolution Soccer

20. szem0

szem0 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak ktoś jeszcze nie widział

Cechy gry:

1. Totalna kontrola: Gra posiada ulepszone podawanie 360 stopni, co zapewni niespotykaną wcześniej kontrolę nad piłką. Gracze mogą teraz podawać piłkę na wolną przestrzeń boiska, a także muszą wyczuwać ruchy kolegów z drużyny i naciskać na przeciwnika, by ten stracił piłkę.
    2. Miernik strzału i wytrzymałości: Dodatkiem do wskaźnika mocy jest nowy wskaźnik, który pokazuje dokładny poziom formy zawodnika. Ciągły sprint po boisku wyraźnie wpłynie na jakość gry danego piłkarza.
    3. Nowa AI obrońców: obrońcy nie gonią już za każdą piłką, która wpadnie na ich obszar – teraz trzymają swoje pozycje naturalnie.
    4. Animacja i fizyka zawodników: PES Productions zupełnie zmieniło system animacji, co ma być widoczne jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Płynne ruchy, realistyczne przyspieszanie i ulepszona interakcja między zawodnikami (rzekomo oszałamiające blokowanie) mają swój wkład w atmosferę piłkarskiego widowiska. Dodatkowo każdy gracz ma posiadać własny styl biegania.
    5. Szybkość gry: nowy poziom kontroli oznacza, że PES 2011 pochwali się lepszym tempem gry, które będzie się różnić w zależności od sytuacji na boisku. Zaobserwujemy szybkie kontrataki i powolne budowanie skomplikowanych akcji.
    6. Estetyka: PES 2011 przeskakuje poprzeczkę ustawioną przez poprzednika – 100 godzin sesji motion-capture zapewnić ma doskonały wygląd ponad 1000 zupełnie nowych animacji, a poprawione ruchy twarzy i motion blur w powtórkach sprawią, że gra będzie piękniejsza niż kiedykolwiek.
    7. Taktyka i strategia: system „podnieś i upuść” sprawi, że zarządzanie zespołem stanie się jeszcze łatwiejsze, a dodatkowe animacje podczas ustawiania drużyny pozwolą na sprawniejsze przewidywanie efektów na boisku.
    8. Ustawienia manewrów mylących: PES 2011 umożliwia przypisanie ulubionych ruchów i zwodów do prawej gałki pada.
    9. Master League Online: nowe wyzwania sprawiają, że wielu graczy zechce sprawdzić się w pojedynku z innymi managerami podczas rozgrywek w sieci.

źródło
    /www.gry-online.pl

21. Janol23

Janol23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    STG
    fifa jest słaba a pes wymiata :D

Wczytywanie...