1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 2011-opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Masownik, Wrzesień 28, 2010.

1. Masownik

Masownik Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    wziaść $$?
    Juz w sieci jest PES 2011 wiec czekam na jakies opinie.. bo nie wiem na co sie zdecydowac w tym roku czy fifke czy pes..

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    tylko opinie!

4. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Trzeba przyznac ze duzy progress w tym roku, w FIFie regress lecz i tak jednak FIFA dominuje ze wzgledu na tryb kariery i licencje - gameplay to jedna wielka kupa w porownaniu do 2010 FIFA World Cup.

Ogolnie to bardzo ladna grafika, zwolnili gre (mozna sobie dostosowac), boli mnie ze nadal jednak animacja to animacja a nie motion capture i jednak modele postaci sa takie same.

Ogolnie to taka moja ocena.
    PES 2011 6/10
    PES 2010 3/10
    FIFA 11 6,5/10,
    FIFA 10 8/10,
    2010 FIFA World Cup 9/10,

5. maroko freestyle

maroko freestyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    36
    Miasto:
    Złote Przedmieście
    Gra dynamiczna i na pewno lepsza od poprzedniej wersji + za świetne powtórki, ale nadal do fify dużego czegoś brakuje.

6. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Ja jestem trochę zawiedziony Master League, nie zaczynamy od D2 league tylko od najwyższych lig przez co jest troche lipnie, kamera też taka dziwna wykrzywiona, być może jestem przyzwyczajony do 2010...

7. ramzess

ramzess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Rzeczpospolita
    Pograłem i twierdze z bólem że dno!!:(
    Podania idą gdzieś tam... nigdy nie masz pewności czy podasz tam gdzie chcesz, a w środku pola w wiekszości przypadków nie tam gdzie chcesz!

Piłkarz zanim sie rozpedzi z piłką to już mecz sie kończy.
    Pasek od siły strzału zastąpili czymś.. szkoda gadać!

Ogólnie gra sie źle, sterowanie nie jest dopracowane, mam wrażenie że zrobione pod analoga
    Dobrze że mam PES 2010 mimo też kilku wad wydaje mi sie sporo lepsze

8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    powiem tak byłem ciągle za Fifą i fanboye PESA mnie zmusili bym zgrał w ich grę i powiem tak PES 11 jest lepszy od PESA 10 o wiele lepszy ale to ciągle za mało by dorównać Fifie 11 na konsole
    bo tak animacje są gorsze praca bramkarzy(-) (a zawsze było to dopracowane bardziej niż w Fifie) jednak w fifie 11 jest to zrobione wzorowo i grafika zdaje mi się ze o ciut lepsza w fifie ale pes też nie ma najgorszej
    i gameplay lepiej gra mi się w fifę 11 niż w nowego pesa

9. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Grałem w demo PES i Fifa i co ? kupiłem Fifa i nie jestem zawiedziony ,a Konami niech obniży lepiej cenę swojego towaru ! klienta mają w D....e , żeby nie fifa to nawet by nie wypuszczali aktualizacji składów.

10. LessThanJake

LessThanJake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZABRZE
    Jak słysze że w Fifie jest fajny gameplay to mnie w gardle ściska,jak gra może być fajna gdzie mecz polega na obustronnym traceniu piłki i jej przechwytywaniu,akcje sa ciulowe w porównaniu do Pesa 2011.w tym roku panowie z Konami sie postarali i naprawde gra wyszła im w tym roku,w tym kierunku muszą iśc a bedzie w przyszłości naprawde super.Gra ma dziwny błąd gdy ustawimy prędkość grania na +1 - zawodnicy nie chcą wtedy biegać tylko tak sie zawieszają a podania idą wogóle w jakichś kosmicznych kierunkach,gram na +2 i jest elegancko,przynajmniej idzie przypier... piłką z dalszej odległości :) a licencje wsadźcie se w ****;p.Wole strzelać piekne bramki i robić fajne akcje a nie schemat.

11. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Zaznaczam od razu, że poniższy tekst, wyraża MOJĄ opinie na temat Pro Evo...

Pograłem ostatnio trochę w FIFE 11, nie powiem, mimo błędów komentatorskich, grało się dobrze...
    Wczoraj wieczorem nagrałem Pro Evolution Soccer 2011... Konami w tym roku, jak dla mnie, pozamiatało...
    Gameplay jest po prostu kapitalny, akcje rozgrywane są szybko, bramki dają ogromną satysfakcję...
    Grafika w porównaniu do FIFY stoi na wysokim poziomie, praca kamery dodaje grze widowiskowości.
    Pro Evo jest w tym roku zdecydowanym liderem. Najlepsza część serii, a także najlepsza piłka kopana na konsole.
    Polecam...

12. preza

preza Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kołobrzeg
    zgadzam się z przedmówcą , jedyną denerwującą rzeczą są spadki framerate w pesie 2011. a grywalność i odczuwalny "freeplay" miażdży śmieszną schematyczną fifę.

13. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Moim zdaniem tez Pes w tym roku jest super najardziej mnie denerwuje zmiana zawodnika ;/ ale trzeba bedzie to jakos ogarnac :)

14. kleszczu290

kleszczu290 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    również uważam, że seria wróciła do swojego dawnego blasku!od serii 2008 przeszedłem na drugą stronę barykady grając 2 sezony w fife ale w tym roku wróciłem i wcale nie żałuję tego!gra się rewelacyjnie, brak jest schematów rozgrywki tak jak to jest u konkurencji,każdy mecz wygląda inaczej i rozgrywa się je z wielką przyjemnością:) jak dla mnie mocne 8,5/10.

15. LessThanJake

LessThanJake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZABRZE
    EA Sports myślał że "król Pes" umarł,a on tylko spał i obudził sie w samą pore :)

16. gambit25

gambit25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lodz
    Rewelacja PES wraca w znakomitej formie!!!! Jestem po okolo 20 meczach i jest very good.PS Jedyna gra na X360 reklamujaca PS3- banery na stadionach!!!!;)

17. butters

butters Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jako wieloletni PESowiec powiem, że nowy PES zaskakuje. Na razie nie mam jeszcze wyrobionej konkretnej opinii, przyzwyczajam się do sterowania (1 raz gram w PESa na Xboxie) i do nowego systemu podań. Na początku zdziwiło mnie trochę zachowanie bramkarzy i ilość fauli. Przeciwnik powala mnie na ziemię i sędzia nie gwiżdże a moje wejścia ciałem wychwytuje. Minus za brak aktualnych składów (Ibrahimovic, Van Der Vaart...).

18. Freelander

Freelander Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fifa przynajmniej składy uaktualnia. Kupić grę oznaczoną znaczkiem 2011 i grać Raulem, Gutim, Van der Vaartem w Realu to żenada. Pół dnia trzeba by było ręcznie transfery robić. Animacja w tej grze? Jest jakaś? Piłkarze biegają jakby kij połknęli, wszystko takie sztuczne...

19. brook1234

brook1234 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak dla mnie PES się poprawił chociaż wole fife ale 10 bo 11 jak dla mnie wielka porażka

20. dawidggg

dawidggg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie zna ktoś sposób na normalną kamere bez tego obracania, naprawde wielka poprawa więc musieli taką głupote spie.....

21. pufatki

pufatki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak dla mnie Konami trochę przechwaliło swój produkt, gram w Pesa 11 już 2 tydzień (no i w Fife 11 z tydzień) i nadal się głowie gdzie jest ta swoboda gry co konami zapowiadało. Oki siła podania, siła dośrodkowani itp. oraz siła strzału zależy w dużej mierze od nas, ale jeśli chodzi o poruszanie się wirtualnym piłkarzem to dla na pewno nieeeeeeee. Dlaczego zawodnik demba staje czasami jak dostanie piłke i ledwo się człapie żeby po chwili zaczął normalnie biec,a wybrać piłkę jest dość ciężko co mi sie też nie podoba, no i spalone, dajcie spokój to samo co w PES10 twoi zawodnicy równo stoją jak święte krowy i co podanie to spalony(no prawie co podanie ale dość często) jak dlamnie niema tu swobody gry swoboda gry to jest w tym roku w fifie niestety albo może stety dla posiadaczy FIF-y 11

Poleć forum