1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2011 Patch

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez krzysiekrulez, Wrzesień 14, 2011.

1. krzysiekrulez

krzysiekrulez Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam was bardzo serdecznie drodzy pobratyńcy. Dziś chcę popełnić wielkie przestępstwo i wgrać sobie (jak wszyscy wiedzą) nielegalnego patcha do PES 2011, ponieważ nie ma legalnego :). Wiem, że są takie co zawierają zmienione nazwy, herby i koszulki klubów z ligi angielskich, kilku klubów z ligi hiszpańskiej i włoskiej i niektóre reprezentacje. Wiem, że jest jest taki patch, bodajże dragonskin się zwie, ale za cholerę nie mogę sobie poradzić z wgraniem go, dlatego prośba do Was Link do patcha i instrukcja krok po kroku co i jak. I nie pisać mi tu pierdół "po ch** ci patch jak wychodzi 2012" wiem, że wychodzi, chce patcha do 2011 i tyle nie chcesz pomagać to tobie dziękujemy, Ci co chcą pomóc są mile widziani, z góry dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum