1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 2011 POMOCY !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 2rau, Grudzień 1, 2010.

1. 2rau

2rau Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam..sprawa wygląda następująco..juz 2 dni się mecze nad uaktualnieniem mojego Pesa 2011.. przez XBL nie moge poniewaz mam bana na konsole. szukam po roznych forach, kopiowalem juz option file na pendrive i inne rozne dziwne rzeczy. Przewaznie przy wczytywaniu edit pisze ze coś tam nie jest zgodne z wersją itd.

czy istnieje mozliwosc update'u do wyzszej wersji PES-a i uaktualnienie składów??..nie chodzi mi o patcha, stroje i inne cuda tylko o same transfery. moja wersja to 1.00 czy goła bez niczego..licze na waszą pomoc i z góry dziekuje.

ps. kopiować na karte przez xstaf-a potrafie także prosze o jakiś poradnik krok po kroku najlepiej bo już sam nie wiem co robie źle..

2. Lotnik421 Xbox One

3. KULA

KULA V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Szczecin
  4. 2rau

2rau Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    użytkowniku KULA - nikogo nie chce obrazac ale naucz sie czytać...

Wczytywanie...

Poleć forum