1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2012 club boss

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez marcin9, Październik 30, 2011.

1. marcin9

marcin9 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcialem sie zapytac co trzeba zrobic na ostatnia odznake do zdobycia zwiazana z club bossem? Cos pisze o pieknej grze zespolu, dwa zadania zrobilem bo wygralem potrojna korone lecz odznaki dalej nie mam w zakladce 'gallery', wecie moze co trzeba zrobic? Gram 3 sezon, wszystko wygrywam, lecz nie moge zadania wykonac. Hmm mam jeszcze jedna mala uwage, brakuje mi jednego pucharu i to moze byc to, jest to drugi puchar od lewej strony, jak pokazuje animacje siedzacych przy stole zarządu. Moze to bedzie jakas podpowiedz. Czekam na informacje, moze ktos grywa tym trybem?

Wczytywanie...

Poleć forum