1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2012 na starszym dashu czy jest mozliwosc uruchomienia

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez labamba63, Październik 9, 2011.

1. labamba63

labamba63 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam, chciałbym się zapytać czy jest jakaś możliwość, aby odpalić tą grę (Pro Evolution Soccer 2012) na dashu 12625 z flashem LT+1.9, gra nie ma zabezpieczenia AP25, lecz po wypaleniu i włożeniu do nośnika woła o aktualizację. I tu pojawia się problem, ponieważ nie mogę zaaktualizować konsoli do nowej wersji bo flash niestety sie skasuje.

Czy jest możliwość ominięcia tej aktualizacji?

Jezeli nie to czy może ktoś coś takiego wymyśli jeżeli będzie to w ogóle możliwe?

Liczę, że pojawią się w ogóle jakieś odpowiedzi. Ja wiem, że gra jest jeszcze przedpremierą w Polsce, ale może ktoś już się z tym spotkał lub wie jak ominąć taką aktualizację.
    Pozdrawiam

Dodam, że gry takie jak AC:B mi chodzą ;)

Z góry dziękuję

2. Lotnik421 Xbox One

3. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Bez nowego dashboardu niestety nie odpalisz gry i tego nie obejdziesz.

4. labamba63

labamba63 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Swoją drogą czy to na 100% pewne mając ten dash, gdy zaaktualizuję konsolkę to straci ona flash?
    Słyszałem, że wtedy z 9504 zmienia na 0002 czy jakoś tak i wgrywany zostaje nowy firmware do napędu, dlatego flash się kasuję. Ale niektórym podobno się udaje i nie tracą.

Wczytywanie...

Poleć forum