1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2012 Patch

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kanonier90, Luty 8, 2012.

1. Kanonier90

Kanonier90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Pojawił się nowy patch do PES`a 2012 : MEDIA OF (xbox 360) PES 2012 Bundesliga e Serie B - Download PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 Patch,PES 2010 Patchs,PES 12,PES Parche,PES2011 Update,PES Patch,PES Edit,Option File,DLC,PS3 of,PES PC. - PES Patch,PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 201 . Próbowałem go zainstalować korzystając przy tym z porad zawartych w następującym tutorialu: http://xboxforum.pl/artykuly-f228/n...inalne-stroje-w-pes-2012-tutorial-104736.html , jednak każda próba kończyła się niepowodzeniem. Zgodnie z tym poradnikiem udało mi się tylko zainstalować patch z pierwszego postu. Może znajdzie się ktoś na tyle biegły w tym temacie i udzieli informacji jak zainstalować ten patch.
    P.s Pytałem w tym tutorialu, o którym mowa powyżej o instalacje jeszcze innego patcha ( [PES2012 Xbox360] OF by Nakaevassion & Pro_Soc v5.0 - Download PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2011 Patch,PES 2010 Patchs,PES 12,PES Parche,PES2011 Update,PES Patch,PES Edit,Option File,DLC,PS3 of,PES PC. - PES Patch,PES 2012 Patch,PES2012 Demo,PES 2 ) jednak nie doczekałem się żadnej odpowiedzi. Tego także starałem się zainstalować zgodnie z wytycznymi tego poradnika. Jestem tu nowy i liczę na wyrozumiałość. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum