1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 2012 patche

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez LessThanJake, Październik 17, 2011.

1. LessThanJake

LessThanJake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZABRZE
    Witam,mam nadzieje że czyta to ktoś kto robi patche na PC do pesa 2012,m.in Ekstraklase itp.Bo chciałbym zapytać czy jest możliwe wrzucić to na wersję Xbox'ową, bo struktura plików jest taka sama jak na PC,wrzuca sie tak samo przez GGS więc powinno dać rade:),napewno jest wielu użytkowników którzy chcieliby pograć w PESA wraz ze wszystkimi ligami fajnymi bajerami :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
  4. LessThanJake

LessThanJake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    ZABRZE
    No takie to też mam,ale mi własnie chodzi o takie patche jakie wykonał np.bolloxmasta lub vince nantes,a nasi wiadomo robią kapitalne dodatki :)

Wczytywanie...

Poleć forum