1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 2012 vs fifa 12

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Maniak123, Październik 23, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak oceniacie nowe odslony fify oraz pesa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. ach

ach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ciderland
    Krótko.FIFA mimo kilku błędów to najlepsza gra piłkarska w historii gier.
    PES mimo znacznej poprawy względem zeszłorocznej wersji nadal daleko z tyłu za fifą.Najbardziej w grach piłkarskich brakuje mi możliwości zrobienia sobie tabelki takiej jak była w SENSIBLE WORLD OF SOCCER na amigę.Spotykaliśmy się z kumplami np. w trzech ,wybieraliśmy drużyny,ilość kolejek np.20 i graliśmy turniej.
    Chcę zaznaczyć że dopóki na rynku rządziły konsole starszej generacji (psx,ps2) było zupełnie odwrotnie,to fifa była lata świetlne za pe-esem.

4. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    Fifa - schematycznie padające gole, schematyczna gra, grafika z fify 2004
    PES - finezyjne akcje, niespodziewane sytuacje, realistyczna grafika

Moze i fifa ma licencje ale co z tego ? w dobie pendrive'ów wrzucenie jednego 10mb patcha do pesa to drobnostka, wtedy to już nawet licencjami fifa nie wygra z pesem...

5. ratajczak1503

ratajczak1503 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jakuszowice
    Kto co woli. Fan Pes'a zostanie przy Pesie, fan FIFY zostanie przy FIFIE.
    Zauważyłem, że koledze wyżej od pesa, bardziej podoba się hejtowanie FIFY.
    Człowieku, nie grałeś, więc nie mam pojęcia skąd bierzesz te minusy. 'finezyjne akcje' o nie zależy od gry, lecz od skill'a gracza, ale uważaj sobie jak chcesz.
    Ja rozumiem, że na forum jest wolność słowa, ale bez przesady. Tacy fanboye powinni dostawać jakieś warny, a w najgorszym przypadku bana.

6. ach

ach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ciderland
    Popieram.Jak napisałem wyżej można powiedzieć że do PES 6 byłem fanboyem PE-ESA ale tylko dlatego bo grywalność była "kosmiczna" a w fifie grywalności nie uświadczyłem.Teraz wolę FIFĘ bo po prostu odczuwam dużo większą radość z grania i nie będę na siłę oszukiwał sam siebie że jak od ISS PRO 97 grałem w "gałę" konami to muszę w nią grać do końca życia.I licencje nie mają tu nic do rzeczy.Ewenement napisał "finezyjne akcje,niespodziewane sytuacje" jak dla mnie to śmiech na sali bo te niespodziewane sytuacje to chyba te gdzie bramkarz zachowuje się jak z 5 ligi mongolskiej.Ale każdy ma inny gust.

7. SIEDZE

SIEDZE Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zakładzie Karnym
    ratajczak ja wyraziłem swoje zdanie, bana mozesz ty dostac za to ze piszesz kto ma dostac warna albo bana, modem nie jestes ani adminem, chyba że na jakimś forum dla nastolatków... tam możesz wyrażać swoje szczeniackie zdanie :)

tak to juz jest, fanboje fify (srednia wieku 15 lat) robią nagonkę na pesa , a fanboje pesa (srednia wieku 20) robą nagonke na fanbojów fify.
    Dlatego ten temat jest bez sensu

8. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Temat zamykam ze względu na jego sprzeczną treść oraz za jego delikatność, fani fify bedą bronili swojego i na odwrót. Takie tematy wywołują wojny...

CLOSED!​

Ja ci do świeżaków nie wchodzę // MrDraiger (Oczywiście żart :D)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum