1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2012 Zatrzymano aktualizacje systemu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ivanos42, Październik 19, 2011.

1. Ivanos42

Ivanos42 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zatrzymano aktualizacje systemu

Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynowac aktualizacje, ponownie włóż płytę

Jesli problem bedze sie powtarzał, odwiedź stronę
    Microsoft Xbox Support | Xbox 360, Xbox LIVE, Kinect, and Games for Windows - Xbox.com

Kod statusu: 23EF - 351F - B800 - 0F00 - C000 - 0013

Witam nie grałem moze na moim xboxie kilka miechów ale jak wyszedl pesik 2012 sciagnalem i chcialem zagrac oczywiscie odrazu po wlozeniu plyty po wypaleniu wyskoczył mi komunikat ze granie w ta gre bedzie mozliwe po dokonaniu aktualizacji Klicknolem tak, zaczelo cos sie tam aktualizować ale po chwili wyskoczylo mi to!(To powyzej) Próbowałem juz wkladac plyte z kilka razy i nic bylem na tej ich stronnie ale tam G jest prosze o pomoc. co mam zrobić zeby ja odblokowac albo ukończyć pomyślnie aktualizacje ? Wylaczalem wlaczalem xa, zmienialem plyte i dalej kiszka!

2. Lotnik421 Xbox One

3. jakris77

jakris77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    wszystko na forum ale mysle że musisz na nowo przerabiac a aktualizacja może usunąc twoją przeróbke a jak co to spróbój z pędriva

4. jakris77

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    no i spójż jakiego masz dasha teraz w konsoli

5. Ivanos42

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  6. Ivanos42

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie moge spisac bo jak odpale konsole to mi sie pojawia

Zatrzymano aktualizacje systemu

Nie można odczytać aktualizacji z płyty. Aby kontynowac aktualizacje, ponownie włóż płytę

Jesli problem bedze sie powtarzał, odwiedź stronę
    Microsoft Xbox Support | Xbox 360, Xbox LIVE, Kinect, and Games for Windows - Xbox.com

Kod statusu: 23EF - 351F - B800 - 0F00 - C000 - 0013

obojetnie co bym niechcial robic

7. jakris77

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    ostrołęka
    słuchaj i czytaj jaki masz key napędu to nie problem jak nie to musisz przerabiac jesli ci nie pójdzie z pędrajwa mój gadu gadu to 21955408

8. Ivanos42

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  9. misiek1819

misiek1819 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam, mam podobny problem jak kolega powyżej, Tylko ze mi padła konsola po aktualizacji przy fifie 12, jest jakiś pomysł co z Tym dalej zrobić??

10. Ivanos42

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  11. M_A_R_I_O_O

M_A_R_I_O_O Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    na pewno masz starsza przeróbkę, musisz zaktualizować z pendrive i następnie ponownie przerobić konsole.

12. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    Musicie zaaktualizowac konsole przez pendrive.

Sent from my X8 using Tapatalk :)

13. AIsen

AIsen Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Suwałki
    Mam ten sam problem :( nawet jak nie ma płyty krzyczy ze nie można zainstalować aktualizacji z płyty i żebym włożył ja jeszcze raz, ściągnąłem aktualizacje z neta wrzuciłem na pena ale nadal nie czyta nic co mam zrobić??

14. d0mel

d0mel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mieliscie stara przeróbke przy nagraniu gry typu fifa 12 pes 12 itd wywala przerobke stara gdy dacie aktualizacje systemu nie jedna osoba juz tak miala teraz pozostaje wam wgranie dasha 599 ktory chcial sie wgrac przy pesie 2012 :p ale sie nie wgral moj znajomy mial tak samo z fifa 12 ta sama bajka nastepujace rzeczy wgrał nowy dash nastepnie przerobil na LT 2.0 wszystko ładnie chodzi zanim nagrasz jakas gre upewnij sie jaki masz LT to chyba dobra rada bo on myslal ze mial 1.91 a mial 1.61 i przerobka poszla papa

jesli masz 1.9 to mozesz smialo aktualizowac z gry a jesli nie to stracisz przerobke i idziesz w koszta kolejne dash 599 wymazuje wszystkie przerobki ponizej 1.91

i proponuje poczytac forum bo jest tutaj masa tematow na ten temat a nie dzialc sobie na wlasna niekorzysc

Wczytywanie...

Poleć forum