1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes 2013- BaL

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Masownik20, Wrzesień 21, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    takie pytanie:
    Jesli gram w BaL i tworze zawodnika swojego to rozumiem zaczynam od 0??
    Ale jesli np wybiore sobie zawodnika np Messi to tez zaczynam od 0?? Czy juz gram w Barcelonie?

Oraz bo jestem zielony w tym w PES ostatnio na PS2 grałem:
    Co mam robic w tej karierze swoim zawodnikiem są jakies tabelki jakies treningi ale co dokladnie klikac zeby rozbudowywac jego szybkosc itd? bo od razu były powolania do reprezentacji nie powolano mnie. Jest sporo opcji czym i jak się zajmować? Prosze o pomoc oraz czy podczas gry moge wywolywac jakos zeby mi podawali itd?

2. Lotnik421 Xbox One

3. labamba63

labamba63 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    86
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    co do pes2013 bal to tak zaczynasz od zera natomiast wybierajac messiego zaczynasz tak jakby od zera, poniewaz jestes jako messi, ale wszystkie osiagniecia i umiejetnosci zdobywasz sam, wiec nie bedziesz mial 100ptk tylko np. 78 i nie koniecznie zaczynasz w barcelonie. to dziala tak jakbys stworzyl nowego zawodnika.

4. Grygor25

Grygor25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    B-ce Warm-mazur
    za kazdy mecz dostajesz pkt. za ligowy 40(zalezy od ligi bo w angielskiej dostajesz 48)a w le 60pkt. gdy zgromadzisz ich troche idziesz do sklepu i tam masz cala game treningu kupujesz i ustawiasz w jedna z tabelek i takim sposobem trenujsz swego goscia-mozesz zmieniac trening jak tylko chcesz-acha no sa jeszcze focus point ktore ustawiasz tez jak sobie uwazasz, przez caly sezon w zaleznosci jak ustawisz pionty i ille rozegrasz meczow twoj zawodnik staje sie coraz lepszy

Wczytywanie...

Poleć forum