1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2013- gra online

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez PUMBA-20, Grudzień 30, 2012.

1. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam zamiar kupić Pro Evolution Soccer 2013 i mam pytania odnośnie gry online. Czy aby grać online trzeba oprócz online pass zakładać jeszcze jakies konta?Zawsze grałem w fife i laczenie sie z innymi graczami jest bezproblemowe jak to wyglada w pes, czy chetych do gry online jest dużo?Mam jeszcze pytanie czy serwery w pro evo sa otwarte dlugo czy gdy wychodzi kolejna czesc od razu sa zamykane? Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. gajdzik

gajdzik Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Opole
    Nie wiem jak dokładnie jest w 2013, bo nie mam konta Gold i jeszcze nie grałem, ale mogę powiedzieć jak to było wcześniej, bo pewnie dużo się nie zmieniło:
    1. Nie trzeba zakładać konta (przynajmniej nie trzeba było kiedyś)
    2. Łączenie się z innymi graczami w PES też jest bezproblemowe, w Master League Online gra bardzo dużo osób, w Become a Legend już mniej, ale też można sobie pograć, jest dużo różnych turniejów, zawsze jest coś do pogrania, serwerów jest bardzo dużo (można zagrać dla przyjemności jak i mecze rankingowe)
    3. Serwery są otwarte dalej jak wyjdzie nowa część, tylko że mało ludzi już wtedy gra, ja np w tym roku odpaliłem 2010 i prawie nikogo nie było na serwerach

1 osoba to lubi.
  4. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Plus do PESa online pass nigdy nie był potrzebny :)
    Nie jestem pewny co do ostatniej odsłony ale raczej też nie.

5. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    Odp: PES 2013- gra online

W 2013 jest niestety online pass... A co do serwerów to nawet w pesie 6 są jeszcze otwarte ;)

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

6. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Nie musisz zakladać konta,jedynie co musisz zrobić to kupić online pass i później wypełnić parę swoich danych czyli jaki jest Twój ulubiony klub,ulubiony piłkarz,wybierasz sobie nick do gry przez sieć(typu Veteran,El Diablo,w sumie bardziej są to przydomki),robisz obrazek gracza i grasz :)
    Pierwsze pięć meczów jest próbnych,za każdy wygrany otrzymujesz 100 pkt poziomu,jak wygrasz 5 to masz jakby 500 lvl itd itd.
    Aby zagrać szybko z pierwszym lepszym napotkanym zawodnikiem(tu możesz wylosować gościa z dołu rankingu(np 100) lub kosiora z początku listy(np 999) ),jeżeli nie czujesz się na siłach aby grać z tak odrębnymi graczami to tworzysz swoje lobby i jazda :)
    Ranking jest trochę dziwny bo idzie od najmniejszej liczby do największej czyli gracz o rankingu 1 jest najsłabszy,a o rankingu 1000 jest numerem jeden.
    Pozdrawiam i do zobaczenia w grze :)

1 osoba to lubi.
  7. PUMBA-20

PUMBA-20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    OK, dzieki za odpowiedzi:) gra zamowiona nowa w folii, online pass jak w kazdej grze jest w pudelku czy trzeba odzielnie dokupic?

8. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: PES 2013- gra online

Będzie z gra jak nowa

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

9. Marcinn998

Marcinn998 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    PiotrkĂłwek, Warszawa, Poland, Poland
    Witam mam problem z gra przez neta, online pass zainstalowany konto zalożone i caly czas wyskakuje komunikat Yuo cannot play this mode.... i cos tam o ruterze. W czym problem?

10. bartosz666

bartosz666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    "Coś tam" o routerze. Nie jesteśmy wróżkami, podaj nam dokładny opis problemu. Teraz jedynie mogę orientacyjnie powiedzieć, że to przez zablokowane porty lub NAT.

11. Marcinn998

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    You cannot play this mode due to restrictions placed on your conection by the Networking Devices you are using. This issue may be solved by connecting your hardware directly to the internet or by configuring your networking device such as your router. Apply DMZ, Port Mapping, NAT Table Configuration and other router setting to yiur Xbox 360 console. Individual hardvarde systems may use unique terminology.
    Dodam ze Xbox z netem sie normalnie laczy tylko jak proboje zagrac w PES wychodzi jakis problem.

12. Marcinn998

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nikt nic nie wie w temacie czy nikomu nie chce sie napisać?

Wczytywanie...

Poleć forum