1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2013 - Pomoc komentator

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez vlopi, Wrzesień 22, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam i serdecznie proszę o pomoc.

PES 2012, 2013 oraz FIFA 11 w żadnej z tych gier nie mam komentatora. W opcjach jest włączony ale i tak go nie słychać. Oczywiście jest wszystko zgłosnione. Słychac za to wszystki inne efekty jak kopnięcie piłki, kibiców, oraz muzykę w tle menu. Brak jest tylko komentatora. Chciałbym óznież dodać że po zmianie języka komentatora dalej nie ma. Serdecznie prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamilmix

Kamilmix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ossowice
    Spróbuj zmienić ustawienia dźwięków w konsoli, zmień na stereo.

Tapnięte z Galaxy Ace

1 osoba to lubi.
  4. vlopi

vlopi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dziękuje Ci bardzo mocno za pomoc, oczywiście miałes rację. Nie spodziewałem sie że to może mieć znaczenie jakie kolwiek. Szukałem tego na google i nikt nie pisał o takim przypadku. Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

P.S. ... Wielki piwko dla Ciebie ze mnie iść powinno ...

Zamykam // Hextor

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum