1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2014 Konami DP2 patch

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bart23, Listopad 19, 2013.

1. bart23

bart23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,

Proszę o poradę, nie podłączałem klocka do neta od 2009 roku, chciałbym sciągnać najnowszy patch do PES 2014 i niestety chyba jest potrzebne połączenie z netem, ale boje się że MS wgra mi coś w konsole jakąś blokadę lub cichą aktualkę, jeśli nic się nie stanie i jest t bezpieczne to proszę o poradę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Jaką masz przeróbkę i dashboard ?

4. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Ja również chciałbym się dowiedzieć czy istnieje możliwość pobrania DP2 przez PC.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Alert Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w dziale dla świeżaków

Wczytywanie...

Poleć forum