1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2014: "Nowa era gier piłkarskich". Sześć filarów rozgrywki na trailerze.

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 29, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pro Evolution Soccer 2014 skłądać ma się z sześciu głównych filarów - znacznie ulepszonej
    oprawy graficznej, lepszej kontroli nad piłką, systemu fizyki i animacji M.A.S.S., usprawnionej gry zespołowej, emocji wpływających na przebieg meczu oraz PES ID.
    To wszystko prezentuje najnowszy trailer produkcji.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Emca

Emca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Graficznie na prawdę ładnie ale gameplay mnie nie przekonuje, co rok kupuję fifę i tak raczej pozostanie:bull_head:

4. Dave_NS

Dave_NS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Zapowiada się ciekawie ;) może tym razem zagram ponownie w PESa :)

5. Seban_ZA

Seban_ZA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    54
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    TRN/BDG
    Wygląda fajnie tylko jedno mnie zbytnio nie zaciekawiło, na co te kreski przy wykonywaniu wolnego.

6. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja też kupowałem jednak w tym roku 14 to będzie 13 z nowymi składami niestety.

7. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    13 to tez byla 12 z nowymi skladami i skopanym gameplayem i nie dzialajacym multi ;) mam nadzieje ze na nextgenie FIFA pokaze cos nowego bo obecnie to szkoda kasy na to wydawac, tak samo jak na ostatnie czesci PESa, zawsze bylem zwolennikiem tej gry ale ostatnio byla ciezko grywalna dlatego licze ze te zmiany wypala

8. darek_sc

darek_sc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeżeli twierdzisz że PES 2013 był ciężko grywalny to gratuluje. Bo przypomina dużo bardziej mecz piłkarski niż zbugowana FIFA 13 która jest tragiczna i dużo gorsza od 12. Wystarczy nawalać podania górą na dobieg i wygrywa się mecze bez problemu. PES ma dużo lepszą grafikę i grywalność ale niestety składy i mega marketing FIFY bije na głowe PES. Ale wole lepszą grywalność niż aktualność składów FIFY. Liczę że PES 2014 będzie rewolucją ale nie straci grywalności z 2013 :)

9. mich2406

mich2406 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    61
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Aż strach pomyśleć ilu zwolenników miałby PES, gdyby posiadał prawdziwe kluby i składy... Ile % osób kupuje FIFE tylko z powodu składów i nazw klubowych?

10. Matek17

Matek17 Banned Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Aż strach pomyśleć jaki kolejny durny argument - mający umniejszyć wartość FIFY, wymyśliłby fanboy PES-a, gdyby ten w końcu miał licencje na składy...

11. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Pewnie będą tylko na najniższym poziomie trudności ^^, ogólnie gra zapowiada się ciekawie ale wszystko okaże się gdy wyjdzie na torren.. ŚWIAT

12. darvd29

darvd29 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    @up Gratuluję myślenia! Pobierzmy sobie nowego PESa, a potem dziwmy się dlaczego FIFA jest lepsza. Może dlatego że ma więcej pieniędzy? Nieee, to na pewno nie to!

13. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    nie chwale FIFY bo 13 jest gra sztrasznie do bani, duzo bardziej wole 12 i wczesniejsze ale to co prezentuje PES to tez jest jakas tragedia, gralem w te gry bardzo dawno i kiedys prezentowaly poziom i FIFA to mogla buty wiazac PESowi ale od czasu zmiany silnika ta gra jest niegrywalna i smieszmy naprawde jestes jezeli uwazasz ze PES ma mniej fanow bo ma mniej licencji, gdyby ta gra byla tak rewelacyjna jak czesc 5 i 6 to nikomu by nie byly potrzebne licencje (ktore mozna sobie dograc bez problemu nawet na xboxa) tylko taki problem jest z ta gra ze oprocz grafiki nie pokazuje niczego ciekawego dlatego czekam z niecierpliwoscia na nowa odslone, moze pojda po rozum do glowy s stworza wreszcie cos w co mozna grac i naprawde musisz miec male wymagania skoro podoba ci sie gameplay z wersji 2013

14. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    PES 2014 prezentuję się bardzo dobrze. Żeby porównywać PESa do FIFY trzeba zagrać w obie. Początkowo grałem w FIFE 13 i byłem niemal pewny że PES nie masz szans z FIFĄ. Ale wystarczyło że zagrałem jeden mecz w PESa i wiedziałem już która gra jest lepsza.

Wczytywanie...

Poleć forum