1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2014 patch 1.01

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rufi85, Listopad 20, 2013.

1. Rufi85

Rufi85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, w dniu dzisiejszym sciągnąłem najnowszego PES-a na XBOX-a i do tej chwili się mam z nim same problemu. A mianowicie po włączeniu gry, mimo podłączenie do neta nie pojawiła mi się opcja automatycznej aktualizacji patcha 1.01 co za tym idzie nie pojawiły się dodatkowe ikonki i dalej w menu mam tylko ikone "OPCJE" a powinny być jeszcze STATYSTYKI I INFORMACJE. Próbowałem pobrać z jednego z forum data pack 1.01 i zainstalować go poprzez HORIZON-a, oczywiście offline jednak i w tym przypadku po włączeniu gry do dyspozycji mam tylko "OPCJE". Robiłem wszystko zgodnie z tutorialem ale w dalszym ciągu nie mam opcji ONLINE w grze. Jest ktoś w stanie mi pomóc lub wskazać gdzie robię błąd ?!

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum