1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2016 - licencja?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez klimex, Październik 10, 2015.

1. klimex

klimex Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemka chciałbym zadać Wam istotne pytanie. Czy na Xboxie 360 ma możliwość wrzucenia jakiegoś dlc bądź nagrania patcha ewentualnie podmianki pliku, aby w PES'ie były normalne nazwy klubów? Czy po prostu na konsolkach będą standardowe inne nazwy?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1263
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    RGH ? Nie to nie bo owszem można na LT się bawić w MODowanie gdy ale odpalisz live na takim modyfikowanym obranie i wleci ban.

4. kamilradom1910R

kamilradom1910R Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Jeden z lepszych patchmakerów. Wgrywasz Option File. Normalnie grasz na Live bez obaw o bana.
    https://www.facebook.com/lucassias87edit

Też mam pytanie co do PES-a ale na Xbox One. Ma ktoś namiar na licencje ?? Bo o ile na 360 jest to One nie mogę znaleźć.

5. aras85

aras85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    moze mi ktos podac linka na x360? niestety nie moge znalezc, posiadam lt 3.0 i jak to wgrac ?

Ostatnia edycja: Grudzień 23, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum