1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES 2016 na XOne bez 1080p, ale... "Nie odczujecie różnicy"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 22, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rozdzielczość Pro Evolution Soccer 2016 na Xboksie One nie będzie tą wymarzoną przez właścicieli konsoli. Czy jednak jest o co kruszyć kopię?
    1360 x 1080 - w takiej rozdzielczości na Xboksie One grać się będzie w Pro Evolution Soccer 2016. Spodziewano się, że produkcja Konami zapewni właścicielom konsoli Microsftu opcję Full HD, czyli 1920x1080, ale po wypuszczeniu wersji demonstracyjnej okazało się, że jest inaczej. Twórcy nowego PES-a muszą teraz tłumaczyć się przed niezadowolonymi fanami piłki nożnej w wydaniu wirtualnym, zwłaszcza, że na PS4 będzie dostępna rozdzielczość 1920x1080.

- Różnica między werjsami na obie konsole będzie niedostrzegalna - zapewnia na Twitterze Adam Bhatti z Konami. Wyjaśnia, że PES Productions zdecydowało się zmniejszyć rozdzielczość w dbałości o liczbę klatek na sekundę i ogólną jakość gry. - Będziemy tylko o krok od macierzystego 1080p - podkreśla. Z komentarzy tych wynika, że do premiery Pro Evolution Soccer 2016 nic się w kwestii rozdzielczości na Xboksie One nie zmieni, choć całkowicie takiego scenariusza wykluczyć nie można.

Przypomnijmy, że w wersjach na Xboksa 360 i PlayStation 3 Pro Evolution Soccer 2016 zaoferuje rozdzielczość 1280 x 720.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mjmm123

mjmm123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    grałem na ps 4 od premiery , przed wakacjami opierdzieliłem konsole i wyjechałem do roboty >natrafiła sie okazja i kopiłem x1 za grosze ( myślę przetestuje ) .Moja ocena Xbox one: gdyby nie tak słaba grafika ddr3 .. itd , było by całkiem fajny , pad ok ( juz niebawe elite ;) , konsola o dziwo działa ciszej niż ps4 , live i rozgrywka sieciowa dużo lepszy ( mało ludzi tylko) niż na psn ,tylko ta rozdzielczość :/ naprawdę widać różnice ...

Poczekam na Halo 5 i GoW ;) i może zostanę przy X1

4. Blest

Blest Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    O-ka
    Normalne konami = Japonia zagrywka żeby pokazać że xo jest tak słaby że nie da ogarnąć tej piłki a ps4 jest super.... Jakoś inni producenci potrafią dac te 1080p przy dużo lepszej grafice. No cóż nigdy nie lubiłem pesa i zostanę przy fifie tym bardziej że jest w ea ac.

Xperia Z3

5. xdawid

xdawid Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Z PC tez robią cyrki, teraz wychodzi, że na ps4 będzie najlepsza wersja.
    Fifa 2016 w ea ac pojawi się pewnie za niecały rok

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1243
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Żałośni są bez miara taka marna gra bo nikt mi nie powie że do wyświetlenia tego co tu widać potrzeba nie wiem jakiego sprzętu a oni nie potrafią tego w pełnym 1080 wydać. Jest wiele gier z ładniejszą grafiką, modelami, animacjami i jakoś dają radę, to pokazuje tylko jakie to studio jest słabe, może powinni zmienić profesie ?

Samą piłką się nie interesuje chodzi mi tu tylko o aspekt techniczny.

7. spejson1989

spejson1989 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na PC ma być dużo gorsza graficznie wersja (tylko ciekawe czy to ograniczy się tylko do grafiki), na X0 bez full hd... ja się pytam co to ma być? W tym roku po raz pierwszy chciałem przesiąść się z fify na pesa i jak takie rzeczy się będą działy to chyba sobie odpuszczę.

8. Jenx

Jenx Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To co robią to chała pierw mówią że bedzię chodzić w 60 fps i 1080p a teraz nagła zmian frontu.

9. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Zauważmy ze to nie konsole chyba niedomagają a osoby tworzące te gry . Dlaczego jedna gra da rade wyjść w 1080 inna juz nie ? Mi to nie przeszkadza gorzej z pixelowcami .

10. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Nie wiem czy widzieliście wymagania sprzętowe na blaszaki tejże gry (Radeon 4850, GTX260, 2GB ram i I3), ale biorąc pod uwagę te dane to nic dobrego one nie zwiastują. Sytuacja się tyczy PC oczywiście. Ta gra na obu konsolach powinna bez większego problemu ruszać w 1080p i 60fps i japończyki nie powinni robić łachy z tą rozdzielczością. Niewykluczone jest jak już wcześniej zauważyliście, że skoro jest to japońska gra to będzie ona działać lepiej na japońskiej platformie. Też się w sumie miałem w tym roku przesiąść z Fify na PES, ale biorąc pod uwagę takie traktowanie klientów to chyba sobie zrobię rok przerwy od piłeczki i poczekam aż się w ea access pojawi.

qba123 i Julian1916 lubią to.
  11. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Jak zwykle xone z rozdzielczością do tylu.
    Niestety ale ps4 graficznie jest o góra .
    Są w ogóle gry na xone w 1080p ?
    Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.

12. krzysiek468

krzysiek468 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubań / Jelenia Góra
    Tu masz porównanie rozdzielczości http://uk.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_Native_Resolutions_and_Framerates
    Jak dla mnie 900p a 1080p nie ma żadnej różnicy chyba, że z lupą szukać różnic.
    A co do PES'a w 720p to tylko i wyłącznie nieudolność wydawców gry

13. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tak naprawdę gry w 1080p na xone na palcach jednej ręki zliczysz.
    Ale to wina tych co piszą gry czy konsoli że za słaba ?

Ostatnia edycja: Wrzesień 1, 2015
  14. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nie chcę kolejnej awantury ale zdajecie sobie sprawę że jest to najzwyklejsza kpina z posiadaczy xbox One?
    dbałość o szczegóły ? ogólna jakość gry ? to właśnie dlatego muszą rezygnować z rozdzielczości ?
    czy właśnie w ten sposób chcą udowodnić że na xO nie da się napisać przyzwoicie działającej gry w full HD ?
    róznica będzie niedostrzegalna - już sama świadomość że konsola NOWEJ generacji nie ma takiej rozdzielczości - chociaż udowodniono w kilku przypadkach że jednak da się osiągnąć 1920x1080.
    i takie pytanie: ciekawe ile więcej uda im się wyciągnąć klatek więcej kosztem tego całego cyrku.

15. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tak samo uważam że to kpina.
    Podpisuje się w 100% ppd tym co napisałeś.
    Konsola nowej generacji a gry pisane bod x360.

16. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zgadzam się z powyzszymi komentarzami. Pes 2015 już był kpiną z Nas (lagujace menu).W tym roku piłki nie kupuje.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

17. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Ja kupiłem w przedsprzedaży tylko z tego względu że jestem fanem serii i grałem we wszystkie części.
    Ale tą rozdzielczością się zawiodłem.
    To wina konsoli że słaba czy tycj co piszą gry ze nie robią 1080p na xo ?

18. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    i to i to.
    nie chcą pisać w tak wysokiej rozdziałce bo nie potrafią się dostosować do parametrów konsoli. słowem - nie potrafią dobrze zopymalizować produktu.
    wolą zrezygnować z rozdzielczości niż z płynności chociaż niektórzy twórcy gier pokazali że da się zrobić grę na xO w full HD i 60fps

19. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Bezsensu....dlatego zastanawiałem się nad ps4 ale po dłuższym zastanowieniu sentyment do x został :) Przynajmniej x jest teraz cichszy :)

Wczytywanie...

Poleć forum