1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes vs fifa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez 2charlie, Lipiec 2, 2010.

1. 2charlie

2charlie Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    warszawa
    walka między tymi grami toczy sie już od ładnych paru lat . Co wy wolicie bardziej , w co gracie częściej i dlaczego nie lubicie jednej gry z tych tytułów .

Ja osobiście czekam wolę pes . Gram w niego już od 1 części . Jakoś mi fifa nigdy nie wchodziła . Może że przez to że te stare fify miały według mnie gównianą realistyke gry. Ale ze że widzę że fifa sie poprawiła dziś jestem w stanie kupić 11po to aby coś zmienić i im zaufać .Może też przez to że nowa fifa ma mieć nowy silnik .

2. Lotnik421 Xbox One

3. gozdzikowa

gozdzikowa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    up @ no jesli chodzilo Ci o PC , to nie wiadomo czy bedzie nowy silnik , ale wszystko na to wskazuje . Jesli chodzilo ci o NG to bedzie "stary"( nie oznacza gorszy) podrasowany mocno silnik z FIFY 09 na konsole NG

No to tak . Od World Cupa 2002 zawsze gralem w FIFE . Zmienilo sie to na jesieni 2009 roku gdy na rynek wyszedl PES 2010 i FIFA 10 (PC) . Chyba kazdy wie , ze PES 2010 dominuje FIFE na ta platforme . Lecz sytuacja znowu sie zmienila w zime 2010 roku gdy kupilem xboxa . Wtedy z nowu zaczalem grac w FIFE , poniewaz jest ona (dla mnie ) wrecz idealna (Teraz bede mowil o NG ) . Animacja w FIFIE jest lepsza od PESA . Przerzuty pilki z jednej strony boiska na druga - cud,miod . Fizyka strzalow , rowniez przechodzi na rzecz FIFY . Nie wiem w ogole czy w PESIE istnieje finezyjny strzal . Pilka lecaca w swiatlo bramki wyglada sztywno i prosto .

Podsumowanie :
    Platforma PC : FIFA<<PES - CHODZI O WERSJE z 2009 roku
    Platforma NG (x360 , PS3) : FIFA >> PES - CHODZI O WERSJE z 2009 roku

4. GryzekPL

GryzekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Fifa wyprzedziła PES-a lecz król dalej mieszka na PC-tach i rządzi sprawiedliwie . Tylko żeby z tego tematu nie powstała jakaś mini-wojna fanbojów !

5. swisteek

swisteek Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Derry,Ireland
    PES do mnie nie przemawia.
    FIFA.

6. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Fifa przez wiele wiele latt mogła czyścić buty seri Pro Evo...pod każdym względem..wszystko zmieniło się gdy FIFA wyszła na Xboxa..jestem fanem Pesa i ta gra zawsze mnie wciągała miała to coś..nawet dziś gdy otwarcie mówie FIFA jest lepsza to w pesa 2010 mając xboxa i fife 10 grałem ze 3-4 miechy..ale spokojnie ..Pes też wróci na szczyt..być może przy nowej generacji konsol być może za 2-3 lata..dwie serie szanuje ale jednak tyle lat z pro evo przemawia mi za nim..Fifa mimo wszystko na konsole była dość mało grywalna..szybko sie nudziła malo pcji edycji,brak LM czy UEFA,sędziowanie które co chwile choć za małe przepychanie przerywało gre..mówię była bo RPA 2010 jest już nie co żywsza i gra sie lepiej..dlatego sądze ze w tym aspekcie FIFA pójdzie do przodu..
    Konami czeka bardzo ale to bardzo dużo pracy..przede wszystkim powinni zrobić nowy silnik powprowadzać dokładne podania i dryblingi 360 stopni i wgrywać animację oraz skupiać sie na gameplayu..zobaczymy co przyniosą serie 2011 wydaje mi się że będzie ciekawiej niż dotąd

7. Szolder

Szolder Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Jaworzno
    Ja jestem fanem Fify :pi raczej sie to nie zmieni :p

8. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Na PC PES bije fife o głowe, ale w rywalizacji konsolowej według mnie jest zupełnie inaczej. Gdy PES wykupi licencje klubów i rozgrywek to wtedy będzie mógł stać jak równy z równym z fifą.

9. dodo121_PL

dodo121_PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moim zdanie FIFA jest minimalnie lepsza od PES-a, grałem i miałem i jedno i drugie i poki co jak dla mnie FiFA jest lepszą grą piłkarską. Zobaczymy jak się rozwinie to porównanie wraz z następnymi edycjami.

10. szymek56

szymek56 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ZG
    PES
    dlaczego??
    bo Fifa mi sie po prostu nie podoba a na PESie nigdy sie nie zawiodłem :)
    moze to kwestia przyzwyczajenia...kto wie

11. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    PC: PES 2009 miażdży wszystkie FIFY razem wzięte, natomiast PES 2010 suxx
    X360 & PS3: FIFA 10 wyprzedza PES'a 2009, miażdży PES'a 2010

Takie jest moje zdanie :p

12. Zozol

Zozol Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gryfino
    Fifa ..... Gram w nią od małego choć mam dopiero 14 lat ..... Pamiętam , że pierwszy raz grałem w nią na moim ps1 które jeszcze mam i były to MS 2002 i tak do Fify 10 Grałem w rożne pes'y i żaden nie przypadł mi do gustu .... Grafika finezja szcza łów przeżuty piłki ...
    Do tego PES nie ma oryginalnych herbów klubów ... DLATEGO tylko i wyłącznie FIFA

13. thekrookers

thekrookers Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A fifa nie ma personalizacji.. i co?

14. korni93

korni93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    czy wy patrzycie tylko na herb drużyny??nie wyobrażacie sobie jaką miałem radość grac w pesa 4-5-6 i edytować kluby wgrywać dodatki,ligi,stadiony,twarze.nad wszystkim miało się kontrolę wszystko się robiło po swojemu dlatego w te wersje grałem az cały rok.wciągąly jak żadna inna gra..teraz się to zmienia bo opcji do Edycji jest niestety coraz mniej..w Fife nie ma ich prawie w ogóle.Powiem szczerze że mi te ligi z Fify nie są do szczęścia potrzebne..tak naprawde w pesie po tygodniu mam 6 LIG (Serie A,Premier League,BundesLiga,Erdevise,Ligue 1,La LIGA) + wszystkie drużyny LM i LE .+ inne kluby najmocniejsze ze swoich Lig.jak chcę ewentualnie mogę sobie wgrać Extraklase,Rosyjska czy portugalską..więcej mi do szczęścia nie potrzeba.w Fife wszystkich drużyn LM nie ma ani LE i ogólnie Fifa kompletnie nie ma klimatu rozgrywek pucharowych..dlatego Menager w Fife jest troche denny ale nie zmienia to faktu ze piłkarsko Fifa jest lepsza choc pes nadal ma ten wciągający klimat..tak sie zastanawiam jakie to głupie jest że nie mam szans na to by Konami i Fifa wydały jedną grę..pieniadze i konkurencja dzisiaj niszczą wszystko :) chciał bym aby a rynek pojawił się jakiś godny pilkarski konkurent..tak jak kiedyś tych gier piłkarskich było kilka to dziś są tylko trzy Fify(MŚ,ME co dwa lata oraz FIFA)i Pes z którego zrobił się pinpongowy Arcade niestety..mam nadzieje że będzie wyrównana walka już w 2011r

15. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mogliby zrobić boisko do futsalu.

16. barrrtek

barrrtek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mazury
    Zdecydowanie wole Fife,zawsze grałem w Fife,w PES'a nigdy nie grałem i nie chce grać bo nie mam takiej potrzeby Fifa mi w zupełności wystarcza ;)

17. Jacekxbox360

Jacekxbox360 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ludzie !
    Warto kupić Fifa 10 na xboxa ? wiadomo ,że za kilka m-c wyjdzie jedenastka ,pytam się czy dużo luda jest do grania online.

18. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Było!

Wczytywanie...

Poleć forum