1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PES10, problem z odczytem... POMOCY!!!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez pokero, Luty 14, 2010.

1. pokero

pokero Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc,

Mam PES10 wersje allstars (innej chyba nie ma) zajmuje 7.29GB. Już ściągnąłem tą grę z 2 różnych linków, ale nadal to samo... Inne gry mi chodzą, filmy dvd też, więc to wina lasera nie jest. Może trzeba spatchować grę czy coś? Mam Xtreme LT. To jest tak ze zaczyna czytac plyte, wlacza sie ladowanie czarny ekran, w lewym dolnym rogu te gwiazdki i w tym momencie naped przestaje pracowac i sie konsola wiesza.. Ma ktos jakas rade na to?

2. Lotnik421 Xbox One

3. cinek_zlo

cinek_zlo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gdynia
    Przeskanowałeś ABGX czy normalnie nagrywałeś bez sprawdzania

Wczytywanie...

Poleć forum