1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Pes2013 multi xbox czy ps3 ????

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez guciooo, Marzec 25, 2013.

1. guciooo

guciooo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema

Mam takie pytanko, dotychczas od kilku lat posiadałem xboxa i jestem z niego zadowolony, ale od jakiegoś czasu nie mam tyle czasu na granie ,a jeśli w coś gram to tylko w ulubioną gierkę - PES 2013. Ostatnio mi sie zje*ała konsola i zamierzam kupić nową ale tylko praktycznie dla PESA no i zamirzam grać online. I teraz nasuwa mi się pytanie czy kupic xboxa ( usługa xbox live płatna) czy ps3 (multi - darmowy) . Najbardziej mi zależy na tym gdzię wiecej ludzi gra w pesa w multi, czy na xboxie czy na ps3 wiecie może?

Pozdr.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem ilu ludzi gra w tę grę na PS3 a ilu na XBOX'sie , ale jeśli zamierzasz grać po sieci to chyba lepszym wyborem będzie PS3 , przynajmniej zagrasz za free w ulubioną gierkę

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    taaa a ile bedzie miec przy tym problemow to tez ;)

Wczytywanie...

Poleć forum